Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Akva / Tera - všeobecný pokec.


Gabriel 307

Recommended Posts

flegmouš to je :D ale cvrčka jsem nestačil vyndat , je mrtvej , stejně jako ten pře tím . Začínáme si myslet, že ty cvrčky jen zabije a nežere ( zatím ) protože v krabičce kde nemají téměř pohyb vydrží žít dýl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

Taky přidám svoji Agátu 😊

Grammostola Rosea

Už jí budou 2 roky, teď druhý svlek, předchozí Agáta byla taky rosea, dostala se ke mě od kamarádky, která jí hlídala sestře, která utekla se svým profesorem do Číny učit mandarýnštinu, jenže kámoška pak otěhotněla a vracel se jí sen jak po miminu leze pavouk, chtěla jí vyhodit, tak jsem zakročil a vzal si ji k sobě (Agátu - ne kámošku 😁

Gramostoly celkově moc nežerou, taky se stane, že chodí s cvrčkem na zádech, cvrček pak časem "zmizí" 

Agátě první jsem jednou zkusil dát myší holátko, ale vůbec si s nim nevěděla rady, tak jsem ho spláchnul a přešel zpátky na sarančata a cvrčky

IMG_20191117_141359.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak další pokus o krmení :D žena koupila červa  a cvrčka. Začal jsem červem , ten chcípák byl jak vrták do betonu :D okamžitě se začal zahrabávat , jen tak tak jsem ho chytil  za prde.l ,  okamžitě šel ven. Hodil jsem tam cvrčka a zkusil terárko lehce nasvítit jak mi bylo doporučeno ( byl prej na světlo zvyklej ze zveráku ) , teď už minimálně půl hodinu sleduju jak Antinávštěva loví cvrčka :D  je to docela zajímavé , když po něm vyjel poprvé málem jsem převrátil stůl . Vypadá to , že má hlad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pavouci rozhodně světlo nepotřebují, sám mu svítím jen Led páskem, ale jen proto abych tam viděl, jinak je to zbytečný. A záleží čím svítíš, pokud svítíš něčím co vydává teplo tak je to taky špatně, mu stačí v pohodě 20 stupňů. Jinak mě Adélka žere jak divá, jen když má před svlíkáním tak zrát nechce, to je období asi 1 měsíc. 

Jinak my doma chovali všechno možný, od anakond, krajt, chřestýšů, krokodýlů, pavouků, štírů po psy, kočky a rybičky 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do prde.le , byl jsem venčit psa a cvrček zmizel , nevím jestli ho vzal pavouk a nebo utekl tou maličkou mezerou mezi skly . Svítím mu dnes decentně ledkou , do fialova a nevydává žádný teplo. Terárko je v temnějším rohu , tak trochu světla to dělá na pohled pěkný

20191120_214516.jpg

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 10. 2019 at 19:21, Hafity napsal:

Teď trošku OT.... V zaměstnání nám zrekonstruovali komplet velín a prý co bychom si ještě přáli, že finance jsou.... Tak jsem navrhnul POŘÁDNÝ akvárko a kupodivu kolegové nebyli proti.... Teď ještě co na to investor.... Držte palce....

Tak to vypadá nadějně, ani vedení není proti.... Akorát to prý (podle toho, co by se o to staral) bude kámen/ryba.... To se mi nelíbí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Twl , nikdy bych neřekl, že se ta potvora takhle zvětší :D Dnes to poprvé vylezlo na stěnu terárka a jen valíme oči na velikost :o:o:o

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...