Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Akva / Tera - všeobecný pokec.


Gabriel 307

Recommended Posts

Poslední dobou pořád pročítám psaní o sklípkanech abych měl nějaké znalosti jak se k tomu chovat a pod... , dnes jsem se rozhodl pro první čistění . Docela adrenalin :D na ruku vyhnat pavouka jsem si ještě netroufl , použil jsem nějaké nářadí z kuchyně a malou plastovou krabičku do které jsem pavouka naháněl , byl docela neochotný a použil na mě jeden z prvních útoků , vyčesával chloupky ze zadku. Myslím že kdyby chtěl kousnout v pohodě by to na těch 5 cm co jsem od něj držel holou rukou krabičku zvládnul . Horší bylo chytit toho cvrčka se kterým se snad  kamarádí , no nakonec se povedlo. Vyměnil jsem půdu naaranžoval kokos doplnil vodu a vrátil pavouka dovnitř. Poté přišel na řadu cvrček , svi.ně  , utekl v obýváku na podlahu :D  manžeka předvedla za jekotu veleskok a chytla ho , to měl vidět pavouk, mohl by se od ní učit. Twl to jsem si vyslechl  :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve čtvrtek si jdu půjčit Hroznýše královského, měří 130 cm  :D 

Jinak pavouk nechce žrát :(  první cvrček chcípnul asi hlady a ten novej ( dnes ) sedí  vedle pavouka a snaží se ho naučit cvrkat  , twl to bude asi noc :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tam máš nějakou kůru? Zkus dát normálně rašelinu, ale tím to myslím nebude. Rašelina i líp drží vlhkost. Na fotce vypadá docela nažraně, tak třeba jen nemá hlad 🙂 Nebude se náhodou svlíkat? To by pak byla hladovka normální a chtělo by to zvýšit vhkost, ať ze staré kůže dobře vyleze 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Kůra" tam byla ze zveráku , já tam dával nějakej mix rašeliny přímo pro terárka co si kupoval kolega pro jeho pavouka, koupil toho moc, tak mi jedno balení dal. Je pravda že to drží dost vlhkosti ,  jsou orosené skla , nemusím vůbec rosit jak mi bylo doporučeno.  Já právě nevím kdy se má svlíkat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je slušnej, nejdřív si umyl nohy, aby nezadělal sklo 😄  Možná bych toho cvrčka i vytáhl a hodil ho tam za pár dní. Kdyby se opravdu měl svlíkat, mohl by ho zabít.... (cvrček pavouka)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vagi Volně žijícího pavouka přeskočím a uteču , jedinej sekáč mi nevadí . Je ale zajímavé že pokud mi tohle dá někdo na ruku tak mi to nevadí , sám jsem se ho ale na ruku ještě neodvážil vzít . 

@machulda mám v plánu zítra cvrčka vyndat

@Hafity mlíko néé , ale 59 vajec při nárazu ze zadního plata u škody 105  v palubce taky stálo zato :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...