Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Akva / Tera - všeobecný pokec.


Gabriel 307

Recommended Posts

no nevím volcano a staté dno je docela smrtelná kombinace ;) uvidíš

jinak ja už taky začal makat  na akva  ;)  sedím si na starý izolaci a chlastám kozla ;) . . . ale jo všechno je uz pryč makám celý den-ruce vytahané jak šimpanz. . . po schodech nahoru a dolů  s gaučem no nádhera. . . zítra to odvozím na sběrný dvůr ;)

pracant připraven

20190617_212738.jpg

20190617_190135.jpg

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dost lidi napříč akvaskupinama na fb není spokojena ani s jedním z nich,že to je katastrofa při údržbě a někomu z toho nezou nějaké červy,kalná voda . . no uvidíš,ja neumím posoudit ja ho nemám. . . jen co jsem za ty dva roky(co mě to chytlo) zaregistroval na fb . . .dost lidi ho pak vyhazovalo a kupovalo platinum soil.

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem prothal řasu a koukám že se tam sekavec válí v nepřirozené poloze , asi to bude mít za sebou :(  Teď koukám z dálky a asi budu muset trochu prostříhat anubis , je ho tam taky už moc. Krevetu jsem neobjevil žádnou .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes složená skříňka pod 240L akva a přesunuté akva z chodby do obýváku(ten je kompletně vymalován a položená vynilka).Ve středu nás čeká nová sedačka do obyváku a přes víkend bych mohl klidně přinést ze sklepa akva(240L). . . uvidíme.

20190701_220036.jpg

20190701_210710.jpg

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sedačka je na svém místě,tak pomalu začneme dělat na 240tce. Filtr a nějaké věci už jsou doma (v obýváku).

Davidak79: úhyn nemám žádny. . . zatím neměla voda v akva víc jak 29°C.

20190703_143403.jpg

20190702_174218.jpg

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Davidak79 napsal:

během pár dní , 3 ryby kaput :( asi jim tam budu házek kostky ledu.

Dvě varianty řešení : Výměna vody za studenou ( částečná )  a nebo chlazení.  Oboje používám a zabírá to.  Bohužel po dobu dovolené to malé (60L) trochu nezvládlo, teplota cca 31°C a akvárko ovládla řasa. Velké (300L) si poradilo . . .  :super

Nicméně v malém 2x Wernerka kaput - samoúklid akvária (krevety a šnečci)      a ve velkém kaput 2x čichavec zakrslý , ale ty čubky jsou prostě citlivé.  Ostatní osazenstvo v pohodě . . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...