Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Akva / Tera - všeobecný pokec.


Gabriel 307

Recommended Posts

před 11 hodinami, Gabriel 307 napsal:

Přivezl jsem si nějaké hraní. :D

Ten filtr je slušná mašinka :papa    Jen ten předfiltr mi přijde jako zbytečně vyhozené peníze - tedy pokud jsi ho nekoupil za pade (50,-)  Také jsem na něj do té mojí třístovky myslel (také mám Eheim filtr) , ale nakonec jsem na ten sací koš od Eheimu nasadil molitanový filtr (myslím tím akvaristický) a službu to udělá obdobnou. Mám dva , takže je vždy jen prohodím a ten druhý si v klidu propláchnu.  👌   Mám na mysli toto / trošku zaclání ta amazonka  😂image.thumb.jpeg.2aa4130787bae4866b06f88166a58852.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten předfiltr   a startovací bakterie jsou k filtru grátis.Ty další Lahvičky jsou dárek,že jsem byl pro akva osobně. . . . ale kvůli předfiltru jsem ho nekupoval . . .i když potěší.

pictureprovider.aspx.jpg

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Klemoň https://www.juwelakvarium.cz/eheim-vnejsi-filtr-professionel-4-600--2275--s-filtracnimi-naplnemi/

ještě jsem dostal 500,- slevu,tak jsem ho měl za 4.960.-

původně jsem zvažoval SUNSUN (mám ho i na 54L)  konkrétně https://www.rostlinna-akvaria.cz/eshop/akvarijni-filtry/sunsun-hw-703b-vnejsi-filtr-s-uv-lampou

Na FB hodně lidi píše,že je dost hlučný(na 54L je takový menší ok) tak jsem to nechtěl riskovat.Den před vyzvednutím akva jsem se rozhodl pro Eheim.

Jak to,že nemáme tady v pokecu akvaristický okénko  :D

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přikoupil jsem si samice bety a jednoho samce , k tomu několik krevet , dostal jsem je v jednom pytlíku a než jsem dojel domů zbyla mi jedna kreveta :( ty svině to sežraly. Dokoupil jsem další s tím že v tý džungli se schovají a buď se opravdu schovaly nebo je opět sežraly :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příspěvek do akvaristického okénka : Záleží jaké krevetky jsi si koupil ? Neocardiny ?  Ty maličké ?  Ty se schovat umí velmi dobře , to poznáš jak je která drzá. Ty drzé se nebojí , žerou a rostou a ti srabici jsou pak o třetinu menší a ve finále zařvou pro hlad.

Tedy pokud nepřekrmuješ a nepadá krmivo všude po akvárku  🙂

Nicméně jsem hodil do malého akvy (60L) 5 raků a také zmizeli - asi chutná svačinka pro tetry a šnečky.  Neocardiny var. blue taky prořídly,  ale v když se pozorně podívám tak jsou zašité v rostlinách . . .  :papa

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně ty jsem koupil , modré, měly by dorůst 2-3 cm. Mám (měla by tam být ) i taková hnědá , občas překrmím schválně aby ty méně bojovné rybky taky něco pozřely :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zakládám tohle vlákno,jelikož i tady je několik akvaristů, který si mohou nějak pomoc,poradit popřípadě pochlubit se. Tak ať nám to plave.

54L po dnešní údržbě. . . 20L to čeká zítra

Tyhle už beru jako zahrádku a množírnu rostlin  pro 240 Juwel.

20190605_164241.jpg

20190605_164255.jpg

20190604_115354.jpg

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal bych reálný foto ale musel bych vystříhat tu plovoucí řasu (růžkatec) :D potřebuju ji tam ale pár dnů ještě nechat, motá se tam nějakej potěr a když to vystříhnu tak to ty zakrslý čichavci zase vyžerou .

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...