Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

hluk při klimatizaci


stepi.p4

Recommended Posts

Nevím zda je to normální, ale v dnešních vedrech když mám zaplou klimu tak motor docela hodně "křičí" (jako kdybych měl díru ve výfuku). Pokud klimu vypnu, motor křičet přestane. Výrazné zvýšení otaček motoru jsem si nevšiml při zaplé klima. 

V běžných teplotách (ráno, nebo po výjezdu z garáže) motor má normální zvuk.

díky za případné postřehy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak jsem vypozoroval že nemusí být zvláštní vedra, ale stačí 25 stupňů (aby klima více foukala) a motor také "křičí". 

Je to nejvíce slyšet okolo cca 2000 otáček a hlavně při dojíždění při zařazené rychlosti je to opravdu velký řev a přijde mi že celé auto i trochu vibruje. Pokud klimu vypnu auto se jakoby celé sklidní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvílející zvuk kompresoru při zatížení jsem za 30 let v žádném autě nezaznamenal a ani v jiných současných značkách ne. Že je slyšet u klasického kompresoru s magnetickou spojkou cvaknutí  a cuknou sebou otáčky motoru, je normální. Ale zvuk kompresoru  jako startující TU134 mě fakt u Peugeotu hodně, hodně zklamal … Fakt nevím, co se soudruhům nepovedlo ….

 

viz rozsáhlejší komentář v příspěvku

 

Upraveno uživatelem Peetan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...