Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

SEVERNÍ MORAVA ,, 14 '' ala SLEČNA


Guest ZILA

Recommended Posts

Původně zaslal: ZILA

Původně zaslal: Bohouš 205 GTI

Jinak na mapě si mě líbí příjezdová ulice - U kravína :D:super:super

no nejak se tam dostat musime :D:D:D:D:D:D

jj..a hlavne nebyt kravina, tak si ani hubu kusem masa nezamastis :) A vzhledem k tomu, ze otec chova v kravine vepriky tak je to o to lepsi ... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš 205 GTI

Možná by ta Mardova nastávající měla znát i jeho stinné stránky.........hraje si na romantika a přitom bratránek na něj má doživotní vzpomínku :D:D:D

Jinak na mapě si mě líbí příjezdová ulice - U kravína :D:super:super

Ja si na nic nehraju ja jsem opravdu romanticka citliva dusicka.... akurat se umim branit....:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marda106

Původně zaslal: Bohouš 205 GTI

Možná by ta Mardova nastávající měla znát i jeho stinné stránky.........hraje si na romantika a přitom bratránek na něj má doživotní vzpomínku :D:D:D

Jinak na mapě si mě líbí příjezdová ulice - U kravína :D:super:super

Ja si na nic nehraju ja jsem opravdu romanticka citliva dusicka.... akurat se umim branit....:D:D:D

A co na Tebe zkousel, ze ses musel branit?:roll:myslim:myslim:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marda106

2aka:

On porad neco to vis byl o rok starsi tak porad na me neco zkousel ale on byl masochysta dokazal zacit hazet po sobe sipky nebo prave kostky a ja neodhadnul silu a uz to bylo... ale jinak bych mu neublizil vzdyt ho mam rad je to stejna krev

A to porad neco zkousel jen proto, ze je o rok starsi? zacinam se bat:o:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Marda106

2aka:

On porad neco to vis byl o rok starsi tak porad na me neco zkousel ale on byl masochysta dokazal zacit hazet po sobe sipky nebo prave kostky a ja neodhadnul silu a uz to bylo... ale jinak bych mu neublizil vzdyt ho mam rad je to stejna krev

A to porad neco zkousel jen proto, ze je o rok starsi? zacinam se bat:o:D:D

Ceho se prosimte bojis?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marda106

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Marda106

2aka:

On porad neco to vis byl o rok starsi tak porad na me neco zkousel ale on byl masochysta dokazal zacit hazet po sobe sipky nebo prave kostky a ja neodhadnul silu a uz to bylo... ale jinak bych mu neublizil vzdyt ho mam rad je to stejna krev

A to porad neco zkousel jen proto, ze je o rok starsi? zacinam se bat:o:D:D

Ceho se prosimte bojis?

No to jeste nevim, nebyla sem tam tehdy, ale spadam do te kategorie a neumim se urcite branit tak jako Ty:bojim:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marda106

2aka:

On porad neco to vis byl o rok starsi tak porad na me neco zkousel ale on byl masochysta dokazal zacit hazet po sobe sipky nebo prave kostky a ja neodhadnul silu a uz to bylo... ale jinak bych mu neublizil vzdyt ho mam rad je to stejna krev

:D :D o kostce jsem něco už zaslechla :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Marda106

2aka:

On porad neco to vis byl o rok starsi tak porad na me neco zkousel ale on byl masochysta dokazal zacit hazet po sobe sipky nebo prave kostky a ja neodhadnul silu a uz to bylo... ale jinak bych mu neublizil vzdyt ho mam rad je to stejna krev

:D :D o kostce jsem něco už zaslechla :D :D

To bylo to prvni, co mi bylo receno, kdyz sem Mardu videla :D:D:D:D:Dmyslim, ze toho se nezbavi na dlouho:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Marda106

2aka:

On porad neco to vis byl o rok starsi tak porad na me neco zkousel ale on byl masochysta dokazal zacit hazet po sobe sipky nebo prave kostky a ja neodhadnul silu a uz to bylo... ale jinak bych mu neublizil vzdyt ho mam rad je to stejna krev

:D :D o kostce jsem něco už zaslechla :D :D

To bylo to prvni, co mi bylo receno, kdyz sem Mardu videla :D:D:D:D:Dmyslim, ze toho se nezbavi na dlouho:D:D:D

A přitom se teda nemá vůbec čím chlubit :D :D :D :D :D:D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marda106

ERIKA: no rikala mamca ze prej budeme vyhanet zlo zlem ze jsem trosku zvlcil a na me plati jenom zenska to pak jsem klidnej jako beranek... toz nebudu se branit zenske to ja bych se nikdy nebranil :D:D

Pockej, ale v Kostelci s Tebou zadna zenska nebyla a pomalu o Tobe nikdo nevedel, jak jsi byl klidny;) ;) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Holky holky holky hele bohousek proste nepochopil podstatu toho co jsem rekl a ted se toho asi fakt nezbavim protoze jsem klidnej a nikomu bych neublizil..... nevim uz jak to mam vysvetlit ale ti co me poznaly v kostelci tak vi ze nejsem nasilnik.... je pravda ze jsem byl uslaplej a nepustil se do zivota ale vidite ublizil jsem nekomu?? neublizil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Daris

Původně zaslal: Marda106

ERIKA: no rikala mamca ze prej budeme vyhanet zlo zlem ze jsem trosku zvlcil a na me plati jenom zenska to pak jsem klidnej jako beranek... toz nebudu se branit zenske to ja bych se nikdy nebranil :D:D

Pockej, ale v Kostelci s Tebou zadna zenska nebyla a pomalu o Tobe nikdo nevedel, jak jsi byl klidny;) ;) ;)

No to vis v kosteci jsem se neodvazal asi me k tomu nikdo nedokazal vyprovokovat abych zacal.... No a s tou zenskou co tam nebyla tak to je jasny zadna uz me nechce:D

Obzvalst kdyz mi bohous dela takovou krasnou povest..... to byla vsechno jen mladicka nerozvaznost :D:D:D:D

[upravil dne 1/3/06 Marda106]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Tebe sice zadna nechce, ale sem Ti uz prispivaj jen slecny:myslim:D:D:D:D:D:D:D

Jeeee no ja se mam tolik slecen to me ani nedoslo tak to je vlastne krasny..... Tak prej diky holky ste mi udelaly radost velikou tedka budu mit nadherny sny....:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marda106

Původně zaslal: aka

Tebe sice zadna nechce, ale sem Ti uz prispivaj jen slecny:myslim:D:D:D:D:D:D:D

Jeeee no ja se mam tolik slecen to me ani nedoslo tak to je vlastne krasny..... Tak prej diky holky ste mi udelaly radost velikou tedka budu mit nadherny sny....:D:D:D:D

To sem rada:D:papa:papa:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...