Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Levná sada potahů


nkohoutek

Recommended Posts

Já kupoval přímo značkové od Peugeotu. I když jsem zadal VIN a specifikaci, v sadě na přední sedadla chyběly prořezy na stolky, které jsou na zádech předních sedadel. Tak jsem to po domluvě s e-shopem reklamoval. Výsledkem bylo, že Peugeot to asi na 3 měsíce úplně stáhl z nabídky, pak napsali, že se jedná o nepodstatnou věc a že si to má člověk proříznout sám nožem. To vzhledem k materiálu je blbost, bude se to trhat. Teď je to tak, že vám to prodají, ale nainstalovat si to musíte nechat v servisu. Takže tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Zdravim. Vedel by mi niekto odporucit potahy ktore budu sediet do 5008 (r.2014 po fl). 5 alebo aj 7 miest. Original som uz v predaji nevidel. Nasiel som nejake obchody na nete, ktore robia na mieru, ma niekto konkretnu skusenost? Cenu si predstavujem  do cca 150€/4000Kc (mozu byt aj omnoho lacnejsie 🙂 ) Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám P5008 (rv 2016,po fl),před měsícem jsem koupil přesné autopotahy od mladoboleslavské firmy TASO. Potahy perfektně sedí (možná spolujezdcovo sedadlo by mohlo mít na jednom konkrétním místě lepší střih, ale jinak naprostá spokojenost). Nedá se vůbec srovnat s univerzálním potahy. Ceny na P5008 v 5ti mistnem provedení začínají od 4200 Kč, já kupoval s bočním prošitím za 4800 Kč (jsou elegantnější). Věřím,že vydrží několik let (jako v předchozím autě) a hlavně je to super ochrana sedaček proti zašpinění od dětí. Kdybys chtěl, mohu zaslat fotky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...