Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

3.0 HDi 240 - kolik chladici kapaliny?


marsalek

Recommended Posts

Mili kolegove,

kolik prijde chladici kapaliny do 3.0 HDi (V6) se 240 HP? Mam ten motor v Citroenu C5, ale citroenaci mi na foru zatim neodpovedeli.

Kde vsude se to po vymene kapaliny odvzdusnuje? Predpokladam, ze na termostatu a na vstupu do kabiny u topeni. Je tam jeste nejake jine misto?

 

Diky za rady

Kaja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na pár drobností 3.0HDi = 2.7HDi.

Objem chladící kapaliny je cca 11litrů- ještě se podívám. Dávám originál tuto - https://www.citroeny.eu/chladici-kapaliny/originalni-nemrznouci-smes-citroen-peugeot-g33-2l-na-35-c-chladici-kapalina-psa-modrozelena-9735-k1-glysantin-g33.html

Ideálně je dobré vypustit, udělat proplach vodou a naplnit. Dole na chladiči je výpustný šroub. Odvzdušňuje se to ,pokud to je u Citoena stejně jak u Peugeota..šroubem dole na chladiči a na hadici do kabiny za motorem je odvzdušňovák. Vše na pravé straně z pohledu řidiče.  

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Agrafiku, diky za odpoved. Prave jsem to vypustil a parkrat vyplachnul. Vypustil jsem jen asi 6 litru. Budu tam davat Glysantin G30, at jsem kompatibilni s bezne dostupnymi kapalinami, ale ta (Tva) zelena G33 je az na barvu stejna jako G30.

Takze vezmu 6 litru koncentratu a zbytek doliju vodou. Tim se to vyresilo. Pokud najdes nekde presnejsi udaj o mnozstvi, tak budu rad.

 

Kaja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...