Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Pokud by ste souhlasili..., vrazila bych těch 38,- korun do poštovních známek (asi pak budu v mínusu 😂😂😂 )

a poslala srazovou samolepku @2ReQ - ňák to nevyšlo na srazu... 😂 a i Koudy mě prosil kdyby ňáký zbyly, tak že by si ještě 3 vzal.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyúčtování pěkně udělané, kdyby každý sraz končil alespoň nulou, bylo by to supr.. ale nedá mi to, jak může klub, přispívat na sraz 6tis. když má účet téměř vyluxovaný? neříkám nepodporovat srazy ale když na to nemám? nejsou třeba důležitější "investice" ? omlouvám se za OT, možná je to jen pondělím ale trochu mě to v situaci v které klub je překvapilo..:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak píšu, nejde mi o podporu jako takovou.. spíš jako o podporu za tohoto finančního rozpoložení klubu.. a přeci když na něco nemám, tak se toho nebudu držet za každou cenu jenom proto, že to je zvykem..

jak z něj je věc jiná, na tu recept bohužel nemám ale třeba vedení ano..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psalo se už jinde.. :) ale nevadí.., tady to čte taky dost lidí, tak aby se nebáli....

Na účet brzy dorazí paypal.. cca 20.000,- (možná i víc), z AK by taky mělo dorazit asi 1200,- a na srazu se prodalo něco málo z eshopu asi za 5.500,- ale to zřejmě zůstane v hotovostní a bude se z toho brát na poštovný (aby to SV nemusel vkládat a pak zase vybírat..) takže vyluxovaný díky bohu úplně nejsme.. 😃

ale chápu to "zděšení" 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No možná mám dnes příliš pesimistickou náladu , ale na můj vkus je ten účet , tedy jeho stav , dost zoufalý  :fnuk      Neobviňuji nikoho z vedení klubu - ani minulé , ani současné.        Obviňuji z toho uživatele klubu.  :blicismajlik

Ano nežiju z podpory a ano jezdím si 10 let starým P308.  Nechci vyvolat opakovanou diskuzi o tom kdo má a nemá těch 300 Kč za rok.

Můj názor a ten mi NIKDO nevyvrátí zní : Kdo má na to aby si vozil "zadel" v autě , ten má i těch 300,-/rok   =   25,-/měsíc   =   0,822,-/den   :bojim

UPRAVENO: Nemusíte vážení uživatelé s mým názorem souhlasit , ale jako "řádný člen klubu" který platí ( i když , diky zajisté administrativní chybě , se jevím jako pouhý uživatel ) si mohu vyjádřit svůj názor !

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj WERI   :papa     300,- jsem nechal v hotovosti Štěpánovi (SV24) a za odměnu obdržel do ruky obálku s kartičkou a sááámolepkou  :super

Pro ChouLu - Print o tom samozřejmě věděl , protože na pražském srazu jsem dostal instrukci , že mu mám dát echo. což se na FCB stalo a tamtéž i s printem domluvilo převzetí u Domanského / SV24  👌

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na kartě je 24.5.2020 .  A máš pocit , že Štěpán a Honza nejsou součástí vedení ???  Print mi ji vytisknul a SV24 předal.

Tak co jsem udělal špatně ???  Asi to, že jsem chtěl klubu ušetřit poštovné. Příště si ji objednám i s poštovným a bude klid . . .  Možná mám dnes špatný den, ale ze mne nikdo dělat blbce nebude . . .

Jak se říká : za dobrotu na žebrotu                       Jo vlastně je tu ještě varianta, že nebudu platit členské a nebudou komplikace  😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne to není vůbec na tebe :) 

Ty jsi neudělal nic špatně, ale @Print nebo @SV 24 musí dát info mě nebo @Schreek, aby jsme členství prodloužili i v systému.

 

Pokud to není zadáno do systému, tak pak se z tebe nestane člen, nemáš nastavené výhody člena a také nedostaneš info, kdy ti končí členství :) 

Jdu ti to nastavit ať je vše v pořádku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jupí už jsem zase člen :papa       A prodlouží se mi členství o ty dny kdy jsem byl evidován jen jako uživatel ???         Jinak Vás zažaliju o duvešní a rametiálovou průjmu  😂   (prdel samozřejmě  (neumím v tomto případě psát slušně))  ♿

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...