Sawoy Posted May 31, 2019 Posted May 31, 2019 2 x stejná celokovová modrá koloběžka na bantamech, řekl bych velmi slušný stav k okamžitému použití. Cena k jednání 600/kus.
rhinos Posted May 31, 2019 Posted May 31, 2019 ahoj. Ja bych asi mel zajem. do jakeho veku nebo vysky by to bylo? Bral bych obe dve...mam tri deti tak se to uzije:)
Sawoy Posted May 31, 2019 Author Posted May 31, 2019 Ahoj výška rukojetí řídítek je 85 cm od země. Obě najednou ti je nechám za litr
rhinos Posted June 1, 2019 Posted June 1, 2019 a odkud jsi? Kdyby slo jeste treba prihodit real foto:)
Sawoy Posted June 1, 2019 Author Posted June 1, 2019 Njn ... jsem trochu z ruky za špatným koncem Prahy a na Plzeň moc nejezdím. Kdybys měl cestu do Prahy tak někam kus cesty naproti dojedu ... Nebo pak přes někoho z klubu ...
rhinos Posted June 1, 2019 Posted June 1, 2019 nejaka dopravka asi ne,co? Nemyslim smejdy z Ceske Posty. Pripadne ve ctvrtek bych mel jet odpoledne do Prahy
Sawoy Posted June 1, 2019 Author Posted June 1, 2019 Ok najdeme něco na jižní spojce nebo tak ... Europark Štěrboholy?
Pe.Tr Posted June 1, 2019 Posted June 1, 2019 @Sawoy jed ale pres Brandl, u Libeznic bude semafor před obchvatem ,začínaj tam dělat kruháč.
Sawoy Posted June 1, 2019 Author Posted June 1, 2019 Ja ke spalovne ani jinak než přes B. nejezdím ale i tak díky za info - bude se hodit jindy. Jakože kruhak na odbočce do Líbeznic u ty vsakovací jímky?
Pe.Tr Posted June 1, 2019 Posted June 1, 2019 o krizovatku driv , ta jakoze nebezpecna , krizeni 9 s silnici z Měšic na Bášť, maj to dělat cca 5 měsíců, juchuuu
Guest Scratch Posted June 4, 2019 Posted June 4, 2019 kdyby to neklaplo, tak jezdim 1x mesicne do Plzne, tak v cervenci to mohu priblizit na Borska pole jestli to se vejde do volvo c30
Sawoy Posted June 4, 2019 Author Posted June 4, 2019 Dobře Ty! Zatím to klape. Kdyby ne, ozveme se. Díky moc.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.