Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Dvě dětské celokovové koloběžky - PRODÁNO


Sawoy

Recommended Posts

Posted

2 x stejná celokovová modrá koloběžka na bantamech, řekl bych velmi slušný stav k okamžitému použití.

Cena k jednání 600/kus.

 

IMG-20190531-WA0002.jpg

Posted

ahoj. Ja bych asi mel zajem. do jakeho veku nebo vysky by to bylo?

Bral bych obe dve...mam tri deti tak se to uzije:)

Posted

Ahoj výška rukojetí řídítek je 85 cm od země. Obě najednou ti je nechám za litr 🙂

Posted

Njn ... jsem trochu z ruky za špatným koncem Prahy a na Plzeň moc nejezdím. Kdybys měl cestu do Prahy tak někam kus cesty naproti dojedu ... Nebo pak přes někoho z klubu ...

Posted

V pohodě. Do Prahy kam?

Posted

Ok najdeme něco na jižní spojce nebo tak ... Europark Štěrboholy?

Posted

Ja ke spalovne ani jinak než přes B. nejezdím ale i tak díky za info - bude se hodit jindy. Jakože kruhak na odbočce do Líbeznic u ty vsakovací jímky?

Posted

o krizovatku driv , ta jakoze nebezpecna , krizeni 9 s silnici z Měšic na Bášť, maj to dělat cca 5 měsíců, juchuuu 🤦

Guest Scratch
Posted

kdyby to neklaplo, tak jezdim 1x mesicne do Plzne, tak v cervenci to mohu priblizit na Borska pole

jestli to se vejde do volvo c30

Posted

Dobře Ty! :super Zatím to klape. Kdyby ne, ozveme se. Díky moc.

Posted

Prodáno - prosím lock.

  • Péťa locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...