Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

motory , díly motorů i celá auta s motory TU


TooM-as

Recommended Posts

dělám si zásoby na horší čv asy a a taky by se mi hodilo pár dílu motorů z rodiny "TU" . jde mi spíše o obsahy 1.3 a výš, ale pokud někdo nabídne 0.9 za cenu šrotu tak taky nepohrdnu . 

díly které scháním nutně - hlavy z 1.6 (8v i 16v) i nekompletní .

nabídky můžete posílat i na telefon 774171109.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bych bral taky za 3kč kilo, odstrojim to a za kilo hliniku mam 20kč ve šroťáku. Zbytky jako železo, litina přihodím k tomu za 3,50 aby se mi to doma nevalelo a mam čistej zisk.

Ale jen na hlavách by se nedalo vydělat, piše že by za cenu šrotu vzal jen ty nizky obsahy. :)

Zase na druhou stranu, jestli se to u někoho válí jen tak k nepotřebě tak proč ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá dobrá. Všichni si myslí že na tom chci vydělat. Plánuju stavbu na závody a nějaký vývoj, nějakou hlavu občas rozříznu, nějakou kliku osoustružím, a něco se občas nepovede. 

A kdo si myslí že to chci rozebrat do šrotu a že na tom super vydělám uvědomte si že si pro ty věci budu muset třeba přes půl republiky jet takže pak si spočtěte náklady pane Hurvajz, nehledě na to že dát dnes do šrotu část z auta za peníze je docela problém pokud v tom člověk nepodniká.

Ale za tu uvedenou cenu se musím trochu omluvit , nedošlo mi že TU motory jsou skoro všechny hliníkové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oni ty motory jsou celkem pěkná skládačka , takže z jednoho vezmeš to , z dalšího tamto a možná to bude fungovat . a když ne máš právě hromadu šrotu na kterém jsi ale předtím nechal XX dní práce a času . proto prostě za ty věci nechci dávat velké částky . prostě když se to někomu bude doma válet bez užitku tak ses s ním domluvím na ceně která bude dobrá pro obě strany .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, TooM-as napsal:

Dobrá dobrá. Všichni si myslí že na tom chci vydělat. Plánuju stavbu na závody a nějaký vývoj, nějakou hlavu občas rozříznu, nějakou kliku osoustružím, a něco se občas nepovede. 

A kdo si myslí že to chci rozebrat do šrotu a že na tom super vydělám uvědomte si že si pro ty věci budu muset třeba přes půl republiky jet takže pak si spočtěte náklady pane Hurvajz, nehledě na to že dát dnes do šrotu část z auta za peníze je docela problém pokud v tom člověk nepodniká.

Ale za tu uvedenou cenu se musím trochu omluvit , nedošlo mi že TU motory jsou skoro všechny hliníkové.

Hele, to byla jen taková uvaha jakoby nahlas, nepsal jsem že na tom chceš vydělávat, spiš že by jsi nevydělal ač to tak muže vypadat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...