Truhlik Posted May 29, 2019 Posted May 29, 2019 (edited) Dobrý den.mam peugeot 307sw 1.6 hdi 2004.chtel bych se optat,jak postupovat při tomto problému:cca před půl rokem jsem měl meneno přední sklo.od te doby same hproblémy.prestalo mi fungovat čidlo na déšť a teď při těchto deštích mi začalo zatekat do motorového prostoru a auto si začíná dělat co chce.nejdrive psalo stop a ukazoval to nakou nadobku a včera s tím jela manželka a ze to bylo jak na ledě.ze to nechtělo jet a když zastavila a šla si sáhnout na kotouče,tak všechny rozpaleny jak ďas.tak předpokládám ze nateklo do ridici jednotky abs a esp a dělalo si to co chce.koukal jsem na torpédo a mám tam naky velký mezery.tak sehnat nové a zkusit to napasovat lépe?dekuji za radu Ondřej Edited May 29, 2019 by Truhlik Quote
Vena garážmistr Posted May 29, 2019 Posted May 29, 2019 No řekl bych že to pěkně sprasili při výměně okna. Takže v první řadě bych to zkusil jít za nima aby odstranili tyhle problémy. To čidlo na déšť jsi měl reklamovat okamžitě když jsi to zjistil protože podle mě to má určitě spojitost s výměnou okna. Torpédo jako takové asi bude v pohodě spíš je problém v utěsnění co vím tak spousta lidí se po výměně skla potýká s podobnýma problémama protože sklenáři pospíchají a když to skládají tak to nějak poskládají a moc je nezajímá jestli ty těsnění nejsou uskřípnutá nebo špatně napasovaná. 307rg 1 Quote
Truhlik Posted May 29, 2019 Author Posted May 29, 2019 (edited) Čidlo jsem reklamoval ihned a ze se jim to ještě nestalo a tím to skončilo.no proste v prdeli...takze si to budu muset dořešit sám... Edited May 29, 2019 by Truhlik Quote
VojtouNerCZ Posted May 29, 2019 Posted May 29, 2019 Osobně jsem měl na těsnost záruku. Nicméně sklo jsem měl prasklý takže jsem zatékání u nich neřešil, jen jsem při výměně řekl, že mi do auta teče, tak ať si na to dají majzla. A pohoda. Nové sklo a uvnitř sucho. Rozhodně bych jim to omlátil o hlavu a nedal se tak snadno odradit. Stejně jako čidlo. 307rg 1 Quote
inoxing Posted May 29, 2019 Posted May 29, 2019 Přes torpédo teče do motorového prostoru běžně, je to normální stav. To že tam nedoléhá plast ke sklu nic neznamená. Ale, že nefunguje seznor ve skle už jejich chyba je zcela jistě (patrně nepoužili novej gel). Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.