Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

3 autosedačky ve 2.řadě v nové 3008


Balu1989

Recommended Posts

Hele, už se to tady řešilo. Někdo má tři sedačky které se vejdou a někdo má dvě které se stěží vejdou. Nejjednodušší je vzít svoje sedačky a jet to zkusit fyzicky jestli to je možné. Osobně jsem kdysi do Berlinga nasoukal tři sedačky a kamarád svoje tři sedačky do berlinga nedostal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to by šlo řešit i jinak než že všechny tři dozadu. Ty úplně malý dozadu doprostřed manželka a největší dopředu dokud nedoroste na podsedák a pak zase s podsedákem dozadu akorát to má háček ty smaradi si zvyknou ve předu a pak dozadu nechtějí a dokážou bejt hodně přesvědčivý.  Nebo nejmenší vepředu a zbytek vzadu. Jako tohle řešitelný je nejhorší je situace kdy mají všichni tři smrádci stejně velké sedačky a pokud jsou to takové ty teď moderní hodně široké. Když byla holka malá tak jezdila vepředu a já jsem se rozvaloval vzadu. A pak když odrostla vajíčku a jeli jsme sami dva tak jezdila vepředu abych jí měl po ruce s bývalkou musela jezdit vzadu ale u mě v Berlingu jezdila vepředu a když náhodou jsme jeli všichni tři tak vzadu uprostřed aby viděla na cestu. Teď když se mnou jede malej Pepíno tak ten taky sedí vepředu a to v 807 je místa vzadu habakuk. Ale pro mě je to pohodlnější nemusím zastavovat když chce podat pití nebo tak něco. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...