Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vymena oleje pod dozorem :-)


Kimbo

Recommended Posts

no že kuchařovi tež nečumíš pod ruce ....... ;)

tvůj kompromis chápu , ale to je běh na dlouhou trať.... a s nejistým výsledkem . Plus málokde po přijmu auta se hned vrhnou na to tvoje, většinou auto ráno přistavuješ a odpo si pro něj jdeš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo takhle. :D

 

Je to jak pises, bych dal malicek prave ruky za nejakeho sikovneho borce,  co si jede svuj solidni byznys a nemusi smeckovat, ale to je utopie jako lidstvo samo, abych to zakoncil nejak pozitivne. :D

 

Nebo jedine jak navrhovali kluci, sam si muzu servisovat nejen svoje auto, ale klidne v tom i podnikat, nikdo mi v tom nebrani ze ano? Mel jsem se vysrat na skolu, jen nemam holt tak sikovne ruce, jsem zklamanim sveho otce, ktery si rozebral auto do sroubku sam (starou Simcu, jestli nekdo zna). Holt zivot je horky, jen ty sikovne ruce me serou no, jeste ze umim mackat tlacitka...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že bych byl naivní to mi dlouho nikdo neřekl.  Hele okolo aut se motám od malička a mezi klukama ze značkových servisů mám pár známých. Vím jak to v servisech chodí. Tak taky vím že těm kecům který se vedou u piva není nutné věřit do detailu.  A ve svý podstatě tomu mechošovy je to jedno jestli má na zvedáku pixlu za pár desítek tisíc nebo za milion on musí svoji práci odvést tak jako tak.  To koukání pod ruce má i ty aspekty jak uvádí Pe.Tr  jsou postupy které doporučuje fabrika a pak jsou postupy které mají osvědčené v servisech a v nich může být rozdíl a laik jen těžko chápe proč mechanik bere palici a mlátí mu do pixly za milion. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veno, tvrdosijne trvat na tom, ze se v servisech nesmeli o 106 je asi stejne pravdive, jako ze staceni kilometru u jezdenek NENI nas narodni sport (ale uz nas dohanej!), promin, ale mimo naivity uz me napada jen pokrytec nebo lhar a bez si klidne koupit auto do Acek. Neboj, neverim pomluvam a mam nekolikeru osobni zkusenost, abych nemohl tvrdit, ze to je jen o lidech.

Neber to osobne jo, ale ja treba delal pro jednu z nejvetsich bank sveta, ta tocila opravdu hodne penez! Ale byla to nenazrana svi.e, ktera navzdory svym skolenim o code of conduct (proste jak se mas chovat) a proti prani spinavych penez, ty prachy sama prala a navic nabizela terminovane vklady nemocnym lidem apod., proste svinstvo. A ja tvrdim, ze jsem prostitut nebo jak to zni lepe financni otrok, ktery pro takovou mr.ku pracoval, nestydim se si to priznat, holt doba...Casem jsem si nasel lepsi firmu, ale jsme opet prilis velici, takze musime byt drazi, nase marze zacinaji nad 50% a to se bavime o milionech Eur, pro predstavu...

Ale porad jsou na svete lidi, kteri si hledi predevsim kvality, staci jim  rozumny zisk, ti delaji na sebe, ty jsem hledal, na ty jsem predevsim narazel. Takze nez aby se ozyvaly potrefene husy, urcite by vic pomohlo neco jako prispevek od Ozzyho, byt jak pisu, hledam spis nejakeho soukromnika.

 

Nehledam radilky na postupy jak o.ebat zakose, protoze tech znam sam spoustu, ne-li vic nez dotycni. 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je ako keď ideš do servisu, kde servisak zarobí mierne nad minimlaku a opravuje miliónové autá ( ktoré síce nie je miliónové :-))) ) ale majiteľ servisu zapyta masnú sumu. Ale to je jedno,  doporučenia na mechanikov sú aj tu, tak sa dá vybrať......

Upraveno uživatelem mmartinkovic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...