sampon Posted May 28, 2019 Posted May 28, 2019 (edited) Ahoj. Prosím o pomoc. Objevila se mi chyba na p 807 2.2Hdi s označením c1310.. Závada signál snímače rychlosti natáčení vozidla kolem svislé osy. Poradí nekdo jestli je závada u kola nebo v cele jednotce? Děkuji Dnes jsem udělal i geometrii a nepomohlo Klidně mail moscardon@seznam.cz Edited May 28, 2019 by sampon Quote
jarokare Posted May 28, 2019 Posted May 28, 2019 Je to chyba gyroskopu , buď je vadnej nebo jsou v háji kabely k němu . Je umístěnej pod poklopem mezi sedačkama za jednotkou airbagu - viz vypůjčené foto Quote
sampon Posted May 28, 2019 Author Posted May 28, 2019 (edited) Ještě jednou děkuji. Našel jsem to téma. Je to ta menší krabice? Cislo dílu? Děkuji Edited May 28, 2019 by Péťa Necituj předchozí příspěvek Quote
jarokare Posted May 28, 2019 Posted May 28, 2019 Když dáš vin , bude i číslo dílu A necituj prosím předchozí příspěvky , a už vůbec ne s obrázky Quote
sampon Posted May 28, 2019 Author Posted May 28, 2019 Před hodinou, jarokare napsal: VF3EB4HWG13275301 Quote
jarokare Posted May 28, 2019 Posted May 28, 2019 Číslo dílu je 4549 17 , ale asi ti to moc nepomůže , už se nedodává , takže jedině bazar nebo vrakoviště ... Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.