Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 206 S16


Plecatka

Recommended Posts

Je nutné rozlišovat mux a nemux :) Na nemuxu nic takovédlého neexistuje a po rozsvícení světel displaye stmavnou a nejdou regulovat (jen odpojením některého pinu, tak aby se nestmíval)

 

Na muxu jde nastavit automatická svícení. Auto po nastartování rozsvítí světla, ale né palubku. 

Ve verzi kde není senzor světla, tak po zapnutí páčkou na tlumený, se rozsvítí budíky a displaye stmavnou dle nastavené intenzity (ta se nastavuje tlačítkem přímo na budíkách a tmavnou/zesvětlujou se budíky + displaye)

Ve verzi kde sensor je, to funguje obdobně, akorát tam není ten krok s páčkou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Nevím,zda tam ma senzor. Spíš by mě zajímalo,jak to zrušit. Možná jsem hloupej,mám to auto nedlouho a nevím co je mux. Spíš bych to řešil odpojením nějakého kontaktu. Brácha má taky 206,ale "obyč" a on si to odpojil na kontaktech displejů. Ale když jsme koukali na to moje,tak já to tam mám jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podľa mojich najlepších spomienok ide "denné svietenie" na nemuxe aktivovať rovnako ako 406 nemux a semimux - relátkami. Len 206 má miesto na relátka v motorovom priestore, ak sa dobre pamätám - robil som to už dávno. Vtedy sa po naštartovaní svetlá zapnú, ale nezapne osvetlenie palubky. 

ChouLu - 206 mux nezapína osvetlenie introšu pri aktivácií denného svietenia cez diagnostiku? 406 mux hej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Plecatka napsal:

Nemám denní svícení,zapínám světla ručně. A chtěl bych mít intenzitu osvětlení displejů stejné jako při zhasnutých světlech. 

Za mě bych to řešil jak píše t0m@s pokud nemáš MUX. Mě osobně by naplno svítící displej v noci dost vadil.

Napiš ten VIN nebo alespoň rok výroby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rok výroby 99. Potmě moc nejezdím,jen do práce z práce. Vadí mi spíš,že za dne a jasna není na nich vidět vůbec nic. A proto sháním radu,který drátek odpojit. V případě,že by to byl v noci problém,můžu ho zase připojit. Ještě zkusím zítra ráno ten reostat pod budíkama. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ChouLu ten první to není. Jak jsem psal,brácha má litrovou 206,tam je to buď první nebo čtvrtej. To mu někdo poradil. Tak jsme to zkoušeli na tom mým. Po odpojení prvního přestaly svítit oba displej,úplně a nešlo ani rádio. A ten čtvrtý tam nemám,ale dost jiných,tak se poptávám dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...