Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Obal klíče a vnitřnosti C8 - pomoc


tyjo

Recommended Posts

Zdravím komunitu, velitelka v zápalu aktivity vyprala s prádlem i klíč k naší C8 :-(. Po vyndání rozebrání a vysušení vypadá že funguje, ale vzhledem k tomu, že druhý vnitřek klíče je už také K.O. a je i vymačkaný potřeboval bych doplnit abych měl dva funkční klíče na dálkové ovládání. Je nějaká možnost ke vnitřek klíče objednat a kde se to pak dá nakódovat a spárovat ? Mám obyčejný dvoutlačítkový. Předem děkuji za rady a informace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obojí, u vnitřku se už ulomil ten mikrospínač, ten jsem přiletoval a chvíli to chodilo, ale už to nechodí, takže mám zatím jen jeden a bojím se aby nepřestal fungovat a nelítal jsem furt ke spolujezdci, to by mě asi švihlo.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem kupoval obal tady www.bmshop.eu/oem-ovladace-klice je to oproti číně dražší ale tak nějak mě to přišlo jistější. Ale problém s vyřezáním planžety byl stejný jako když bych klíč koupil z číny. Nikdo to nechce řezat protože se bojí aby si nezničili ten řezný nástroj na mašině když by ta planžeta byla tvrdší než má být. Ale pokud máš planžety dobré tak by měli jít přehodit aby se to nemuselo řezat. Mě planžetu přehodil za padesátku že prej raději ji přehodí než by ji dal do mašiny a zničil mašinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kup u Cinana. Ja kupoval taky. naparuje ti to s autem kazdy, kdo ma dia. elektronika i s dalkou cca 120kc+obal klice 100kc. Jen prehodis planzetu(prace na 2minuty), nebo nechas za 200 vyfrezovat. Delal jsem to tak pred mesicem😀 mel jsem 2 tlacitkovy vystrelovaci klic.

Nevystrelovaci cely komplet 200kc. muzu poslat odkaz do SZ, kdyz budes mit zajem. Nemysli si ze Citroen to kupuje jinde nez v Cine

Upraveno uživatelem Lukas.407
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já potřebuj jen vnitřnosti, planžeta je OK, naprogramování v citroenu 600 + DPH, ale klíč snad za 3 tisíce 😞 Strašný, nabídl mi z havarovaného vozu člověk z vedlejší vesnice za 500, ale je to peugeot, snad je to stejné. tak to risknu, a zkusím nechat přeprogramovat, klíč nějak předělám.

61480075_440548890064052_2917026205578297344_n.jpg

61406675_2259392220820192_2026478983159218176_n.jpg

61268528_369642263678048_4537067674693271552_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jeste jednou...😱 

Elektronika(jak ty rikas vnitrnosti) cca 120kc.

Obal klice cca 100kc.

Planzeta rezani cca 200kc(nemusis rezat, muzes pouzit vlastni)

Naprogramuje ti to kazdy kdo ma diagnostiku.

Nevim co ti na tomto nestaci. Nemusis davat 3500kc citroenu.

Stary klic na 99% nepreprogramujes. a za 500kc mam doma novy i s novym obalem a jeste mi 300ky zbyde😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...
  • O 2 roky později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...