davidekcz Posted May 26, 2019 Posted May 26, 2019 Ahoj, kvůli pořízení 508, prodám svojí 407sw... Najeto 272xxx.zacalo piskat turbo, proto tak velka sleva, pravdepodobne bude nutna vymena. Jinak motor bez problémů, ostatní odpovídá stáří a nájezdu. Vše možno vidět na foto. Drobná vada, je na pátých dveřích, viz.foto.Auto jezdí dlouhodobě za cca 6,4l/100km.Panorama,velký display + navigace, tempomat, HDD zabudovaný v rádiu, parkovací senzory, automatické stěrače, pneu DOT 0818.K autu přidám 4ks 16" plecháčů na zimu, tam už vzorek není nic moc.Letní gumy jsou kupované vloni v červenci (Pirelli)205/60 R16, najeto na nich je cca 4t km.Ve 250 tis dělaná spojka, rok 2018 vyměněný chladič klimatizace a nový EGR ventil. STK 1/2020Jakékoli další info nebo fotky rád dodám. Mail davidek.cz@seznam.cz Cena 39999 Kč. Nějaká rozumná dohoda možná. Pro klub možná sleva. Vlákno k autu je v sekci naše káry ... Tak i já 407sw černej....
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.