Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování za 52 sraz


Recommended Posts

Jsme doma, po zastávce v Olomouci a v České Třebové. Taky díky za pěkný sraz. Suprový výběr místa, kempu a po dlouhé době obsluha co opravdu fungovala. :super

A vzkaz těm, co nedorazili. Udělali jste velikou chybu. ;) Rád jsem viděl staré známé, poznal nové tváře. I ty, který dorazili jen na sobotu. :) Jo a díky za dojezd těm, co dorazili přes půl republiky. :super:papa

Tak zase někde, někdy příště. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych se připojil a poděkoval za super sraz a víkend. Počasí se nám vydařilo a mohli sme si to užít se vším všudy. Rád sem vás všechny zase viděl a že se brzké době zase někde potkáme 🙂  Weri, Kodaku a Marťo povedlo se to opravdu, celéj víkend byl plnej smíchu a super zážitků děkuju 😉😀😀🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdaaaar  . pekne to bylo,  luxus pocasi , weri sikovna,koudak samo tez ! diky!

rekl bych ze to byl prvni sraz po deseti letech kdy jsem si dal pivo 😂  , k vinu jsem si ani nečichl 😂😂😂

Radime ja mam na tachu za vikend skoro 700km a schreeka tipuju tak na 850km, 😝 ( ja sobotu prokecal a odpočival 😉)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Pe.Tr napsal:

......................., k vinu jsem si ani nečichl 😂😂😂.....................

 

Kecá :D

Čichal z dálky, a vidíte ten výraz :D:D On to pije očima Žabimu přímo z kelimku :D

2019-05-24  21-00-29 - 021.JPG

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento vikend se uskutecnil povedeny sraz Peugeot clubu ve Straznici. Vse bylo skvele pripraveno, kemp vyborny, jidlo vyborne, personal v pohode orientak nadherny, pocasi na vybornou, organizatori meli vse pripraveno na jednicku, a navstevnici srazu take na velkou pohodu, jeste ted se usmivam. Proc mam ale ten pocit, ze tech ucastniku tam bylo malo? Nevim presne pocty, ale proste malo. Dekuji moc organizatorum Koudakovi s Martinkou a Veri 605 za pripravu, prubeh a za celou tu praci, kterou si s tim dali. Je moc hezke videt, ze jeste dnes se najdou lidi, kteri jen nemelou a nelamentuji na fcb, ale udelaji neco pro ostatni. Za to jim patri velky dik, a vam vsem, co jste neprijeli pouze sdeluji, ze jste prisli o skvelou akci, ktera se opravdu povedla a nebyl to nejaky trapny pumpa sraz. Osobne jsem rad, ze jsem poznal nove tvare, pokecal se stalicemi, a dokonce se umistil jako prazsky pivar v soutezi poznavani vina. Nutno dodat, ze se Koudak opravdu snazil v teto soutezi a naleval mi poctive 1,5 decky abych byl brzy mimo hru, ale i tak je z toho krasne 2.misto 😅😅😅😅. Takze jeste jednou, dekuji.

IMG_20190526_185548.jpg

IMG-20190525-WA0004.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se také připojuji k poděkování a i takový bručoun jako je Kůstka byl spokojený.  Odnáším si mnoho krásných zážitků.  :potlesk 

Vypíchnul bych ale tři atypické

1. @kloupec406 Peťa mne neukamenoval za to, že jsem mu zapomněl jeho medaili na naší poličce. :super    Zřejmě je to díky Handulině a Žabimu, kteří mne v tomto směru zastínili 😂   Tímto i jedno poděkování patří jim :papa

2. Jsem rád , že se mi tentokrát podařilo za mimořádného nasazení dosáhnout na oceněné umístění a mohl jsem některými návody (závitová tyč) pomoci i jiným :roker

3. A na závěr patří též velké díky @Scratch Jirko po krátkém svezení v musclecaru s tebou se už NIKDY nebude bát Kůstka jet se mnou. 😎      Ještě že se ty   "tri niti v riti"   perou tak dobře :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj bando. Mi taky děkujeme byl to úžasně strávený víkend. Ale největší díky patří @Weri 605 která spunktovala a doladila sraz do posledního puntíku. Já a Marťa se jen podíleli na orientáku. I slečny servírky nás chválily za vzorné chování a příjemný kolektiv a hlavně jak máme vše zorganizované.

Tak doufám, že to někoho nakoplo a nebude se bát pustit se do dalšího srazu i byť jednodenního někde v nějaké jiné pěkné lokalitě. 

Děkujem a brou.. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě ještě čeká pár povinností.... předat ceny za první místo Otovi v orienťáku, vyprat vlajky.., vyspat se 😅.., přebrat ten bordel co sem vidlema vyházela z auta... 😰 Zejtra musím vrátit toho obrovskýho pomocníka, bez kterýho by to nešlo..!!! A bylo by fajn, mít ho po ruce i na další srazy... Mmch je to vrah batrfláj... 😂😂😂

C01CDA16-F8A9-4885-9327-27BFF33352C1.jpeg

společně s tím snad dostaneme všichni pochvalu od přecedy, že mu vracím eshop skoro o třetinu menší... :) za ty příjmový doklady dostanu určitě po držce... 😂😂😂 "příjem od: mc dodo babička" .... 😂😂😂 já se fakt omlouvám... 😅😅😅 ale měla sem na sobě pyžamo a byla bez snídaně... 😁 tím chci veřejně poděkovat @Zůza, že mě nenechala padnout hlady a přinesla MĚ...!!!! tu okurku.... 😅😂😂😂

Velký dík patří Hurvajzovi za fotodokumentaci... :) Koudymu a Martince za hry a soutěže..., Žabimu za medaile... kloupci, kterej mi pomáhal.., rozesmíval mě..🤣, byl super spolubydlícím a tak ňák celkově mě "držel" celej sraz, aby mi z teho nejeblo... 😂 Nesmím zapomenout na díky chatičce Lence, ketrá posunula moje hranice intimity... 😂😂😂 V tý svý vaně doma sem se dneska cejtila ňáká ztracená... 😂😂😂

Určitě patří další obrovský dík Míše za barem, která za náš sraz bojovala u vedení, svolávala ty naše mimořádný schůze 🍸😁 a byla prostě fantastická... !!! 👍😊 Taky moc díky pani na recepci... že nepřišla.. čekala sem na ní 5 minut, abych se jí zeptala, jestli má vrácený všechny klíče.., zřejmě si dávala v kutlochu polední dávku diazepamu... 😂, ale zatím nikdo nevolal ... 😁

Moc moc děkuju vám všem co ste dorazili, bez vás by to nešlo... a doufám, že se příště sejdem aspoň v tomhle počtu a nebude to zas o něco míň.... 🥺

Ráda sem vás zase viděla...!!! 😊

a jedna noční s koulí i ode mě... :)

06697899-AD88-416F-8B8C-577CEFFC708B.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky děkujeme s @žabi za parádní sraz 🙂

Poděkování patří především @Weri 605 za skvělou organizaci a @KoudaK s Martinkou za perfektní orienťák, ale i za souťěž vín.

Bylo to super i počasí bylo objednané na jedničku.👍 

A příště beru opět Albánskou brandy (osvědčila se) a hlavně svůj kufr :D 🤣

 

 

 

IMG_20190528_101517.jpg

IMG_20190525_131859.jpg

Upraveno uživatelem Handulina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...