Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování za 52 sraz


Recommended Posts

@Weri 605 ta okurka byla záměrně, aby sis na mě vzpomněla kdykoliv ji uvidíš 😂

A na další sraz přijede jedna duchna s duchnou čekatelem :mrk Mamka by tě zase ráda viděla, tak jsem jí pravila "no problema, příště jedete s náma" :roker :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také se přidám k poděkování. Opravdu jsem si to užil, organizátoři odvedli vynikající práci. :super Hlavně jsem zde poznal spoustu skvělých lidí.

Navíc jsem si konečně vyzkoušel spaní v chatce č. 306 :D

Ještě jednou děkuji všem zůčastněným za krásně prožitý víkend. Už teď se těším na další akci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a já děkuji samozřejmě mimo organizátorům a asistentům, také účastníku, který za naší posádku Peugeotu 604 úspěšně absolvoval závěrečný kvíz a tím nám pomohl k prvnímu místu... Děkuji a o cenu se rádi rozdělíme...

a ještě dodatečně foto z nádraží

20190525_131909[1].jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, že já vykastrovaný samec skotu domácího neprovedl rodinnou revoltu a nejel na sraz. Už mi z těch oslav rodinných kulatin začíná letos hrabat a ztrácím přehled kdo má 50, 60, 70, 80 atp.. Další oslavu s pozváním k neodmítnutí máme první týden července. Opět bezohledně naplánovanou, páč jde o týden s těmi volnými svátečními dny 2 proslulých svatých turistů a prvního českého kosmonauta (start rakety se nepovedl, kosmonaut uhořel). Takže prodloužený víkend v bruseli. Holt jaký si to udělám, takový to mám. 🙄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...