Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém s rádiom po namontovaní kamery


Za.Milan

Recommended Posts

Dobrý deň,

pred nedávnom som opravoval zasúvaciu panoramatickú strechu na aute, mal som vybratý celý mechanizmus a odpojenú anténu na aute, po oprave som pripojil naspäť anténu a rádio fungovalo, ďalej som mal kúpené kamery do auta, ktoré som chcel namontovať, namontoval som prednú kameru na čelné sklo a zadnú kameru som umiestnil na plafón do kufra vedľa kufrového stropného svetla, kamery po zapojení hneď fungovali bez problémov ale prestalo mi fungovať rádio. Všetky naladené stanice len šumia (frekvencie som kontroloval a mám zapnuté automatické dolaďovanie), ide len niekedy jedna stanica ale aj tá viacej šumí než hrá. Rádiostanice šuštia aj keď sú kamery vypnuté aj vytiahnuté zo zásuvky. Kontaktoval som predajcu tých kamier a ten sa radil s technikom a že sa ešte nestretli s takýmto problémom žeby kamera rušila rádio. Tak som sa chcel opýtať, že či by mi vedel niekto poradiť v tomto alebo či už niekto riešil takýto problém.

Odkaz na kamery: https://www.aliexpress.com/item/E-ACE-Car-Dvr-3-Camera-Lens-4-0-Inch-Video-Recorder-Dash-Cam-Auto-Registrator/32892930573.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.1fcc4c4dVIwkyH

Toto video som posielal predajcovi, je to v takej jednoduchej angličtine: https://www.youtube.com/watch?v=mxjKyB23M_E 

Ďakujem

Zaťko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera som odtiahol strešný interiér aby som sa dostal k anténe a našiel som povytiahnutý AUX kábel v spojovníku (asi sa povytiahol pri ťahaní káblu pre zadnú kameru), to spojenie káblov je veľmi slabé tak som to oblepil izolačnou páskou a potom tou lepiacou penou ktorá tam bola. Rádio už funguje tak ako má, problém vyriešený. Ďakujem za pomoc  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...