Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307 sw - Bufík zase KO, přezuto na kola z RC


VojtouNerCZ

Recommended Posts

Tak aby jste si nemysleli, že se mi na tom autě taky sem tam něco nepokazí :) Tak jsem dnes opravoval upadnutý mikro spínač z klíčku xD Přítelkyně v týdnu šla otevřít auto a nešlo to, tak si odemkla zámkem a začalo to na ni houkat, tak mi vyděšeně volala, jak ten alarm vypnout :D Netuším, jak se to stalo, ale tak co už, šlo to přípájet zpátky.

IMG_20210410_135139.jpg

IMG_20210410_135256.jpg

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ChouLukdybych je měl, dal bych :) Ale nemám. Jinak když budeš mít čas, mrkni prosím na messenger, jestli bys pak měl zájem. 

Jinak si myslím, že někomu ty klíče spadly na zem s celým věšáčkem, a ten pád to dodělal. 

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přezuto, kola podle mě sluší. Docela mě dostalo, že jízda je pohodlnější. Ale přezutí, to byl boj. Rezerva přirezla k náboji a pomohlo až 15 minut jízdy po rozbité cestě s uvolněnými šrouby a následné 10 minutové řezání do kola velkou palicí. Odnesl to plechový disk ale to mě moc netrápí. Stejně půjde do sběru. Už to jen snížit. 

IMG_20210416_194820.jpg

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • VojtouNerCZ changed the title to 307 sw - Challengery

Zadní nárazník z plyňáka, bohužel v laku jsem jiný nesehnal :) (následek toho, jak mě někdo zbořil na parkovišti) Mám teda ve sklepě i ten plyn, ale nemám nikoho, kdo by mi ho posvětil papírem, abych to mohl zapsat do TP. Jinak od toho mám vše, typový list, servisku... Jen nemám revizáka xD Ale asi se na to LPG stejně vybodnu. 

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem teď v Kutné hoře u kolegy kamarádů kteří mají servis. Urvaný silenbloky okolo motoru, špatná tyč řízení, ohnutá zadní náprava, kolo mi v jednom místě letí o 1.5 cm 😕 Silenbloky který nedávno měnili jinde (5.5k) jsou špatný, měkký, náprava litá do boku. Takže to nechám komplet udělat tady u nich :) Jen sehnat zdravou nápravu.... Nicméně to vypadá, že to je důvod mých problémů - uskákaný zadek, bouchá něco u levého předního kola, auto škube při akceleraci/deceleraci. 

Ale jinak mi ho pochválili, že takhle pěknou 307 dlouho neviděli :)

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to na následek tý rány na zadek na parkovišti :( Ale co nadělám. Kluci jsou šikovní a docela blázni, nebojí se toho. Se vším všudy mi řekli ať počítám okolo 7k, takže do 10 se myslím vejdu. Respektive i jsem ochoten to do toho dát. Jen mi ještě rozmluvili to snižování xD Uvidíme co to bude dělat až se to vymění, pak dam kdyžtak půjde komplet podvozek KYB nebo prý mají dobré zkušenosti u pugu se sachsem.  Nejvíc mě *neumím psát slušně* fakt, že člověk musí zajet takhle k někomu do garáže aby reálně něco zjistil... Zatím mě to akorát stálo prachy za to, že mi řekli vše je OK. 

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • VojtouNerCZ changed the title to 307 sw - Samé problémy

Mně odhlučnění pomohlo :) Od podvozku už nejde šum, z předních podběhů taky. Odhlučnil jsem i kapotu a v plánu je ještě podlaha v kufru/zadní podběhy (ale to až bude hotový servis auta). A možná strop, ale u SW tam toho moc na odhlučnění není... Tak spíš jen sundám oplastování a zpevním to, aby nekřupaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...