Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307 sw - Bufík zase KO, přezuto na kola z RC


VojtouNerCZ

Recommended Posts

Hmm, to nemusí jít od spojky. Tohle ti udělají i špatný poloosy. Měl jsem ve vnitřním kloubu zaseklou pružinu a pak to při plným výkonu vibrovalo s celým autem. U 307 nevím jak to má, ale 206 má ve vnitřnich kloubech (u prevodovky) rozpěrné pružiny- a jakmile pružiny vyklouznou ze středu, tak se seknou a rozemelou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem dal trochu dokupy světla na stříbrné. Nešlo přes ně vůbec vidět a sotva to svítilo. Tak snad to chvíli vydrží. Není to úplně TOP, světla jsou poměrně zažloutlé i zevnitř. Ale lepší než to bylo. 

DSC_0142.JPG

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se na tý potvoře zas ucpalo topení :D Zrovna, když jedu o víkendu na hory, tak buď to zas vyčistím, nebo pojedu holt baworákem, ale s tím se mi na sníh nechce xD Jsou objednaný nový ramena, motorky ostřikovačů na obě auta (dost často to stříká jen dozadu) + na mém zprovozním ostřik světlometů. Poloosy přijdou na řadu příští měsíc. Dále proběhne po ramenech geo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • VojtouNerCZ changed the title to 307 sw - Zas netopí
  • VojtouNerCZ changed the title to 307 sw - přestavba na čočky

Tak tě tady sleduju už dlouho. Slušná práce na autech👏. Ale když neberu nějaké zlepšovací úpravy, tak už tě to vyšlo na slušnej nesmysl co😄. Takovýdle lidi docela obdivuju, že maj furt elán pokračovat aby to dotáhli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Raději to nepočítám. Ale pořizovací cena vozu byla 67 nebo 76k( teď nevím) a investice do oprav už určitě přesáhla 100k :D Brzo snad bude auto v pořádku po mechanické stránce a budu to moct nechat udělat esteticky. Celolak atd.

Akce světla vyšla na necelých 10.

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem zkusil opět zaslepit EGR... Auto nastartovalo normálně a škubání skoro zmizelo (poškubávalo to je mírně, možná je to tou podložkou). Nicméně zase houpal volnoběh :D Vypadá to, že EGR úplně nedovírá ani po kalibraci, tak půjde novej a snad se konečně povede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak světla jsou na autě, dost to změnilo celkovou vizáž. Tak za tmy uvidíme. Vyměnil jsem ještě oba motorky ostřikovačů, takže ještě zbývá doplnit chybějící krytky. A bufík je skoro složený, akorát prcek mi poztrácel šroubky xD

DSC_0179.JPG

DSC_0178.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • VojtouNerCZ changed the title to 307 sw - Svítíme

Ta cerna optika vypada zajimave a hodne to auto zmeni, taky jsem na focusu menil, protoze se mi vic libila. U fordu to bylo dokonce i origo pri koupi na vyber stribrna/cerna

Tak v lete uz si snad i zatopis :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem nakonec rád, že se z toho ten chrom smyl :D No, nebejt línej se po práci prokousat Kolínem, už ty šroubky mám. Nicméně jelikož stejně budu muset udělat komplet proplach chladící soustavy, akorát bych toho bufíka teď zbytečně prasil... Holt to počká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • VojtouNerCZ changed the title to 307 sw - Ramena

ta rakev půjde dolů, docela leze do spotřeby :D Akorát jsem línej. Pod ten nárazník by to něco chtělo. Stále zkouším sehnat lipo z laguny. A snad to letos konečně snížím. + když na to koukám s těma černýma lampama, přemýšlím o černým znáčku lva.  Co Mini? bude vlákno? Pořád po Kolíně koukám ale stále jsem nevykoukal xD 

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poznatky z jízdy. Auto je mnohem jistější v zatáčkách, na rovině neplave, při prudké akceleraci zmizely vibrace a při rychlostech vyšších 130km/h neklepe volant. Jízda po nerovnostech je nyní neskutečně příjemná. Za mě spokojenost. 

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 2. 2022 at 21:26, VojtouNerCZ napsal:

ta rakev půjde dolů, docela leze do spotřeby :D Akorát jsem línej. Pod ten nárazník by to něco chtělo. Stále zkouším sehnat lipo z laguny. A snad to letos konečně snížím. + když na to koukám s těma černýma lampama, přemýšlím o černým znáčku lva.  Co Mini? bude vlákno? Pořád po Kolíně koukám ale stále jsem nevykoukal xD 

To chápu, ale sluší to tomu 😄 Tehda jsem ho z Languny dával na 307sw a sehnal jsem ho zadarmo. Když jsem ho chtěl na 307cc, tak jsem ho nesehnal. Každopádně snížení určitě fandím. Černý znáček by k těm světlům mohl být super! Taky jsem ho dával, když jsem dával černá světla. Ale s tou černou barvou auta to nebylo ono. Se zlatou to bude super. Vlákno o Mini nebude. Bylo by to 150 stránek oprav. Už si připadám jako ty 😄. Já tě furt potkávám. Ale nikdy to nejsi ty. Minimálně dvě další tady jezdí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • VojtouNerCZ changed the title to 307 sw - Sklo OFF

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...