Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307 sw - Bufík zase KO, přezuto na kola z RC


VojtouNerCZ

Recommended Posts

Leda, že by se nějak povolil sám, nic jsem s tím nedělal, jen vymontoval kat... A hned první start potom to udělalo tu ránu. Nicméně tenhle silenblok se tuším dokonce měnil s nápravou. Jinak ten reakční, to by měl být tento, že? Jakoby zespod zezadu.
image.thumb.png.1bc0ecdd5ad19a71abbd30448d1a2f58.png

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodím to klukům na zvedák, nicméně většina se jich měnila nedávno, no... Ale tak stát se něco mohlo :) A jak jsem to měl heverem hodně zvednutý na jednu stranu, třeba se něco trhlo. Při tom mrsknutí to udělá ránu, stejné rány se dějí, když jedu a řadím, no.

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to je ten velký, ten se měnil taky xD (repsketive mám zs to, že se měnily všechny, takže to může být teď blbá souhra náhod a prostě nějaký povolil). Ale mrknu na to, než se jim ozvu. Pokud to bude jeden z těch co se dělal, beztak to není moje starost... Díky za rady, co bych si bez vás počal :)

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme tu někoho poblíž, kdo by byl ochotný ns to se mnou mrknout? 🤔 Samozřejmě ne zadarmo. Máme okouknutý ještě jedno, ale tohle takhle na fotkách vypadá taky fajn... 

https://www.sbazar.cz/paulie12/detail/150113845-peugeot-307-sw-automat-nova-stktaznenavicombi

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klidně i předem :) Přecejen je to pro mě dálka. Hatchback je už přítelkyni malý, no. A automat je podmínka. Nějaký základ poznám, věci jako čepy atd neřeším, to beru jako spotřební věc, ale hlavně motor a převodovka a tyhle důležité věci, aby to nebylo shnilý. 

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Budu ošetřovat podběhy (odstranění povrchové rzi, odrezovač, nátěr), natírat těhlice a třmeny. Ale nemůžu se rozhodnout, jakou barvu třmenů 🤔 Přemýšlím o žluté, ale aby zase nezanikla se zbytkem auta, nebo radši zvolit klasiku červenou, či jinou barvu? Barvy budou od foliatecu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do barvy. ;) Na modrý 306ce mám modré brzdiče, černý bubny, na červeném cabriu červené brzdiče i budny po bývalém majiteli. Na 5008 mám brzdiče i štíty šedý. ;) Ale udělej si to jak se to líbí tobě a podle sebe. Ty se na to budeš dívat. :D

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při pomalé jízdě mi něco lupe od zadního kola, takové kovové lupání. Když ale zvednu auto a kolama točím, nic to nedělá, v pneumatice také nic není. A pravé zadní kolo stále bouchá 😕 Už fakt nevím. 

A pomalu koukám po 407 coupe 3.0 V6... 307 půjde za pár let spinkat... 

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se dnes vrhl do podběhů a třmenů. Vepředu jsem dal nové podběhy a nalakoval třmeny, vzadu jsem obrousil rez (vesměs povrchovka, ale proč to neudělat, že) , dal odrezovač a natřel ochranným nátěrem + natřel třmeny. Ještě to pak bude chtít brzdy dolakovat, tenhle odstín blbě kryje, ale zbylo mi ještě půl plechovky :) No a pak ještě vyměnit komplet brzdy, vepředu jsou trochu zvlněné kotouče a vzadu jsou už 100leté xD Tak se to udělá komplet. 

Ještě jsem dnes pažouta protáhl po Českobrodský, docela jsem čučel, jak "snadno" z toho jdou vytáhnout dvě kila, vezmu-li v potaz, že to má jen 100kW

IMG_20210926_190110.jpg

IMG_20210926_190730.jpg

IMG_20210926_191836.jpg

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 9. 2021 at 15:13, Havlicek.Lukas napsal:

to by mohlo delat lozisko
kdyz to zvednes auto odlehcis

No, to jsem si taky říkal. Ale dnes jsem zjistil, že byly volné šrouby (ne úplně, ale volnější, než by se mi líbilo), tak uvidíme. Ale jestli to nepřestane, v nové práci bude lis, tak si je pak vyměním. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • VojtouNerCZ changed the title to 307 sw - Třmeny, podběhy, trocha rzi

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...