Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307 sw - Bufík zase KO, přezuto na kola z RC


VojtouNerCZ

Recommended Posts

Tak bych rád představil dalšího člena rodiny kterého budu příležitostně servisovat. 206 sw, 2005, 1.4i, 175xxx, výbava není špatná (ABS, ESP, 6x airbag a nějaký voloviny). Interiér v topu, ty sedačky s tím bočním vedením závidím. Z Německa. Tak uvidíme jak dlouho bude jezdit. Fakt jsem nikdy nečekal, že budeme mít 3 frantíky xD

IMG_20210129_171505.jpg

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jedno se už urvalo, druhý ne. Nehodlám to hrotit, aut tu mám aktuálně dostatek :D Objednal jsem nový lanovody a až mi je přítelkyně vyzvedne, vyměním je. Nutně jezdit nepotřebuji, + tu mám ještě služebáka do práce. Spíš mě to nakrklo, člověk zrovna spěchá...

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

To byl dneska den. Na poslední chvíli jsem si domluvil koupi sedaček do 307. Tak jsem vyrazil. Nicméně auto při 90km/h klepalo jak prase a zezadu šel divný zvuk. Na benzince jsem zjistil, že se sekl samostav-tak jsem přešmikl lanko a jelo se dál, ale auto stále klepalo. Druhá zastávka v Nový Vsi, omlátil jsem tyčí od heveru led v podběhu (byla ho tam fakt hromada) a jelo se. Ale stále to nepomohlo. Nakonec zastávka na Molce u Osečka a zjistil jsem led uvnitř předních kol. Vyloupl jsem z toho plotnu o síle asi 3cm a délce 10-15cm. A voiala, už to neklepe :D Jinak jsem si dovezl od Mladý Boleslavy krásný polokožený sedáky, z faceliftu, za 2.5k :o Stačí vyměnit bag u spolujezdce, vytepovat, nechat opravit trochu ošoupaný bok u řidiče a budou TOP. Polokůže, bagy, funkční výhřev, loketka (bohužel chybí stoleček ale to přežiju) Za mě nejhezčí sedáky do 307 sw. A dnes mi dorazil balík z ahifi-tlumící materiál na podběhy a podlahu- Comfortmat (Integra, S2, G2, Soft Wave Expert). Bordel v dílně odpusťte, předělávám ji :D a zamrzla mi starline zimní voda do ostřikovačů 🤔

IMG_20210209_180332.jpg

IMG_20210209_180316.jpg

IMG_20210209_180326.jpg

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od rána na tom makám, a konečně hotovo :) Podlaha vytlumená 3 vrstvami (antivibrační, antihluková a akustická). Zatím jen předek, na kufr a podlahu pod druhou řadou sedaček nezbyl matroš. Pak jsem ještě učesal kabeláž na subwoofer. A sedáky jsou taky tam. To je žůžo :D na tapce jsem se teď teda vybodl, stejně se pak budou tlumit, sundavat je 2x je blbost. Takže tady máš pár fotek @brixtr

IMG_20210218_164533.jpg

IMG_20210218_163425.jpg

IMG_20210218_163405.jpg

IMG_20210218_130105.jpg

IMG_20210218_124540.jpg

IMG_20210218_163413.jpg

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • VojtouNerCZ changed the title to 307 sw - polokůže
před 8 minutami, Moral3z napsal:

Motor se snad umoudří... pořád něco no 😄

Motor je furt divnej, no xD Kdyby se aspoň pokazil, tak bych se rovnou dokopal k tomu RFK xD  Celkově by motor asi potřeboval někoho, kdo mu rozumí, brzy by zasloužil i rozvody, ale s tím kolik má nalítáno se mi do něj nechcou lít prachy, když RFN který je OK koupím za pár šupů.

 

před 7 minutami, vagi napsal:

Jo, supr...hlavně, jestli to vytlumení je znát :super

 

Hele, nevím, uvidíme. Ještě jsem to neprojel :D Nicméně očekávám minimálně utlumení hluku od silnice a od předních podběhů (podběhy budu tlumit ještě zvenku). A pak hlavně když ohulím sub tak aby se hudba krásně rozléhala vevnitř.

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paráda :) Těším se, až to bude komplet i s podběhama a hlavně až zmizí ten uskákanej a umlácenej podvozek, protože aktuálně pravej zadní tlumič dělá největší hluk, a tomu nepomůže ani odhlučnění.  Od silnice teď prakticky nic neslyším, a hlavně se víc vykreslilo audio. Znát jsou i ty sedačky, že jsou novější a s polovičním nájezdem (byly z bouračky s nájezdem necelých 200). Jsou krásně pevný. Mé očekávání to splnilo a jestli nebudu línej, asi pak udělám i strop (i když znova sundavat panoramu se mi nechce)

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...