Roman sw Posted May 25, 2019 Posted May 25, 2019 Zdravím všechny, moji 206sw mám teprve chvilku a pomalu přicházím na věci které bych chtěl opravit. Servo pumpa na mojem autě má zvláštní kňučivý zvuk který se mění v závislosti na ot. motoru a taky mám pocit že učinnost posilovače by měla být větší. Naopak se zvuk nemění v závislosti na otáčení volantu(zatížení prac. válce-hřebene) Proto jsem se chtěl zeptat jestli lze pumpu repasovat, např. vyměnit lamely, ložiska... Existují opravné sady? Kdysi jsen si to dělal na mém golfu 3,ale lamely byly ok,měnil jsem jen ložiska. Normálně to šlo rozlisovat. (Bylo to ještě v dobách kdy taková pumpa stála i na vrakáči ranec...) Dík za případné připomínky. Quote
krtek 2 Posted May 25, 2019 Posted May 25, 2019 to sa neoplati ,kupis to z bazaru za par korun tiez som to takto riesil ,na volnobehu nerobila dostatocny tlak a volant isel tazko ozzy56 1 Quote
inoxing Posted May 25, 2019 Posted May 25, 2019 Hele to záleží na stupni opotřebení. V podstatě jde opravit téměř cokoliv, záleží za jakou cenu/čas. Nějaký roky zpět jsem měl rozebranou hydraulickou pumpu ze Sharana, tam vlastně pod deklem je rotor s lamelama a vnitřní stator je vložka. Ložiska jsem neměnil, byly dobrý, ale dokázalo šelestit, tak jak popisuješ. Lamely byly trochu přidřený na vrcholech a ve statoru lehke drážky. Lamely stačilo lehce přebrousit (musí být dodržená geometrie, rovinnost) a stator stačilo vzít fortunou s jemným smirkovým válečkem. Pak sice nějaký šelest zůstal, ale byl výrazně slabší. Především šlo o to zjistit, v jakém stavu je čerpadlo uvnitř a že drobný šelest není problém. Quote
Roman sw Posted May 25, 2019 Author Posted May 25, 2019 Ani to není nějaký šelest ale pumpa vyloženě kňučí, např. jak hydr. lis na jabka nebo štípačka na dřevo v tlaku. Každopádně se blíží její konec. Quote
inoxing Posted May 25, 2019 Posted May 25, 2019 Jo, to byl ten případ, tak to hučelo/kňučelo. Stejnej zvuk jak hydraulickej hever na auta... lis na jabka nebo štípačka na dřevo. Taky jsem si myslel, že je to její konečná, ale neteklo, tak jsem tomu dal ještě šanci a servo snad jede do dneška. Nebyly vůle v uložení a jediná vada byly lehce přidřené lamely a škrábance na statoru. Věděl jsem, že není nový, ale když jsem ho pak opravil a vyměnil servo olej, tak jsem neměl obavy, že by mě na cestě někde nechalo/zadřelo se. Vrčelo, ale mělo to tendenci po pár tisících slábnout jak se trochu zajely broušené plochy. Quote
ozzy56 Posted May 25, 2019 Posted May 25, 2019 proč ho nevyměníš za repasované? staré dáš a dobré dostaneš Hafity 1 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.