Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cesta z města na ves ;)


Recommended Posts

Tak sem právě dorazila do Strážnice...

cesta byla na ..... kromě uzavírek na D1 a že byly teda některý kur.... dlouhý..., a kontinuálního deště, na mě čekalo překvapení mezi D2 a Strážnicí... Frézování...! Ty přechody sou fakt hnusný.. je to úsek poměrně dlouhej s jedním fuj ee mostkem... jestli tam každej v provozu zpomalí jako já na 10km/h tak se to bude štosovat... cca někde tam jak je ta červená čára... moc sem nečuměla po značkách, ale spíš po zvířatech co vyskakovali z roští....

tak hlavně všichni opatrně ať se tu shledáme... :) těším se..!!!

mmch nevím který úseky byly měřený.., případně už se dopředu omlouvám Domanskýmu za pokuty, který samozřejmě zaplatim 😂 (to by bylo abych nepodpořila rozvoj venkova) 😂

8C7A5747-05F4-475E-B577-9FA3C87A4762.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No joo, tady ta zviřátka vyskakují všude, tuhle srnka, pak daňci, asi 100ks stádo, bažanti, zajicí, občas liška i s liščaty, no tolik zviřat nemají ani v Hodoníně v ZOO :D

Tak na ně davejte pozor, sice je jich tu mraky, ale ta sražka s nima nestojí za to. Brzdim na krev kvuli nim celkem často

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych tímto veřejně poděkovat a tady (ne v rubrice děkuji) Weri za noční zpravodajství.  Definitivně mne utvrdilo v tom , že radši pojedu déle a dále a tudíž vrchem Hradec , Svitavy , M."Vepřová" , Olomóc , Zlín a dolů  :papa

Pořád jsem Váhal mezi tabulkovými  300 km a 3 hodiny po D1  a 340 km a 4 hodiny výše popsanou cestou.  Ještě by to šlo přes HK, Svitavy , Brno , Hustopeče , Břeclav a Hodonín  to je o 10 km a 110 minut méně . . .  Ale proč ,   :myslim

Ono to v pátek večer bude asi všude na prd , ale co se dá dělat.  Ještě je varianta se na to vykašlat a zůstat doma . . . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedu vrchem buď přes Suchák na Zábřeh nebo přes Svitavy na Mohelnici, Olomouc, Přerov, Zlín a Strážnice. Dalo by se jet na Brno ze Svitav, ale tuhle silnici začínám nesnášet, a potom buď na Slavkov nebo dolů po D2 a na Hodonín. Doporučuji www.dopravniinfo.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 hodin ??
jedine ze by tam zacali neco opravdu delat - ja tama jezdim nekolikrat rocne a do 3 hodin s nekolika kurackyma a blinkacima prestavkama to davam

PS: Kolega vcera jel na kyjov po D1 pres jihlavu slavkov - vyjel po 7 ranni a krasne do kyjova pred objedem dojel - asi to slavne D1 parkoviste je jen u prahy :P

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Klemoň napsal:

Proto asi těch 5 hodin . . .  :blicismajlik                                        ( Co ta houkačka ?  )

Vedu ji v patrnosti. Ale asi jsi pochopil že na velký sraz nejedu protože mám plné ruce práce. Ale bude neboj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Klemoňteď jsem si vzpomněl že průjezd Vysokým Mýtem po I/35 je s omezením a po objízdných trasách po okolních vesnicích. Dělají se tam kolony a občas tak dvakrát, třikrát za den tam padá kamion do škarpy. Teda aspoň včera a předevčírem to tak bylo. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem se náhodou srazil cca před hodinou se Scratchem u benzinky na malém servisu - dohustit pneu. Ten mi taky tedy podpořil . . .

Jo - už jsem to přemýšlení kudy je to lepší podle rozumu vzdal.  Zapnu "WAZE" a pojedu kudy řekne.  Kašlu na frézování , kolony a zviřátka.  Tedy ježky stále objíždím.  Zvířátka mám radši než lidi - jsou přirození.  :potlesk

Radim bude ochutnávat 2x - jednou za mne a podruhé za sebe a pokaždé řekne něco jiného.  Třeba budu nakonec třetí , hned za Radimem 😂

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, Klemoň napsal:

Ano děkuji všem za snahu o pomoc. :super .    Vzhledem ke stavu našich silnic a nemožnosti odejít z práce dříve (soukromník je soukromník) to vzdávám a nepojedu . . .

Ale no tak !

My ráno vyjížděli z Plzně, je to peklo, víc stojíme než jedeme - ale nevzdávame to!!! 😉

P/s... malá motivace- vezmu na ochutnání tu "albanskou tekutou dobrotu"😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a kde jste teď po dvou hodinách jízdy - ještě u Prahy ???

PS a ten "tvůj" veze na ochutnání co ???  Že bych se ještě stavil doma a přibalil jednu Ukrajinskou ?  :papa

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...