Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nehoda cyklisty na elektrokole


Recommended Posts

este ako chlapec som narazil do odstavenej dodavky S-1203 v plnej rychlosti sankou ,nastastie to dobre dopadlo 

ani ma nevyplo ale hnusna bolest ,ukazoval som kamaratovi ako viem jazdit bez ruk a pozeral smerom na neho :D ten sa isiel smiechom posrat ked som do tej dodavky vpalil

ponaucenie vzdy pozeraj pred seba  tam kam ides 

prilby vtedy este neboli v mode to nemal nikto 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, pesastor napsal:

Jestli ma i ridicak na auto tak pujddou zrejme noty do cistirny

I když máš řidičák a pod vlivem alkoholu nebo návykové látky jedeš na kole, tak v ČR nepřijdeš o řidičský průkaz.

Upraveno uživatelem Laďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam este jednu prihodu asi pred 5 rokmi som mal uraz v robote, kolega bol na rebriku a odpaloval kyslikom plynom  staru lavku na kabely a ja som mu istil ten rebrik 

vkuse hore sa pozerat nedalo lebo padali  zerave odpalky, tak som musel otocit hlavu na bok aby mi to nenapadalo do oci

v momente jak to odpalil nastastie asi len 2kg kus sa to odrazilo nestastne od rebrika a mne to prasklo po cele na to iste miesto jak tomu nestastnikovi na foto 

hrca cca polovicna ako na foto ale rozseknuta, tma pred ocami a zalialo ma krvou 

na chirurgii mi to nesili ale len vycistili 

ale najvecsi problem bol ze som cca 2 tyzdne mal vypadky pamete ,napr vzal do ruky lyzicu a nemohol som si spomenut ako sa ten predmet vola ,tak si vravim parada uz som v pi... ale potom sa to vratilo do povodneho stavu nastastie 

mohol som si viacmenej zato sam ale bola to neskutocna  nahoda ze sa to odrazilo prave takto

ostala mi tam mala jazva ,zahojilo sa to dobre 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...