peugeot307hdi79kw Posted May 22, 2019 Posted May 22, 2019 zdravím poradil by mi někdo tady mám 307 2.0 hdi 79kw 2002/2 auto mi netahá jak by mělo jako by nesepínalo turbo a jede max 120 a někdy se rožne kontrolka poruchi Motora a esp a na displeji mi ukazuje antipollution fault a turbo zabírá až 3000 otáčkách začne pípat výstraha a pak jede jak má a jak sundám nohu splynu tak zas padá do nouzového režimu nevím si rady Quote
pajas502 Posted May 22, 2019 Posted May 22, 2019 Bez Diagnostiky se dál nepohneš. Hláška antipollution fault může znamenat tisíc věcí . Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.