Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Posted (edited)

Ahoj, potřeboval bych, prosím, poradit, mám 2 problémy. 

1: blinkr se nevrací do původní polohy po otočení volantu do výchozí polohy (nevím, zda to to auto mělo a přestalo fungovat nebo vůbec tuto funkci nemělo) jinak blinkry funguji na obě strany bez problému, jen mi chybí tato funkce, musím je vypínat ručně 

2: zadní sterac nestírá, ale ostřikovač funguje 

 

jedná se o auto peugeot 206 sw (2002)

 

Nevíte, prosím, někdo co s tím? Nebo bych to měl nechat, tak jak to je?

Edited by Tibca1
Posted

ty blinkry --vadný přepínač, nebo ten plast. kroužek, který vrací páčku blinkrů

zad. stěrač--koukni na pojistku, jestli jde do motorku stěrače proud, jestli jde, bude vadný motorek stěrače, doporučil bych nějakého garážistu, aby se na to podíval

Posted

U toho zadního stěrače bych tipoval spíš přerušený měděný cesty na okně 5. dveří - opravit to lze buď natažením vodičů zvlášť a nějak je chytit k oknu nebo výměnou zadního okna ...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...