Tibca1 Posted May 22, 2019 Posted May 22, 2019 (edited) Ahoj, potřeboval bych, prosím, poradit, mám 2 problémy. 1: blinkr se nevrací do původní polohy po otočení volantu do výchozí polohy (nevím, zda to to auto mělo a přestalo fungovat nebo vůbec tuto funkci nemělo) jinak blinkry funguji na obě strany bez problému, jen mi chybí tato funkce, musím je vypínat ručně 2: zadní sterac nestírá, ale ostřikovač funguje jedná se o auto peugeot 206 sw (2002) Nevíte, prosím, někdo co s tím? Nebo bych to měl nechat, tak jak to je? Edited May 22, 2019 by Tibca1 Quote
ozzy56 Posted May 22, 2019 Posted May 22, 2019 ty blinkry --vadný přepínač, nebo ten plast. kroužek, který vrací páčku blinkrů zad. stěrač--koukni na pojistku, jestli jde do motorku stěrače proud, jestli jde, bude vadný motorek stěrače, doporučil bych nějakého garážistu, aby se na to podíval Tibca1 1 Quote
jarokare Posted May 22, 2019 Posted May 22, 2019 U toho zadního stěrače bych tipoval spíš přerušený měděný cesty na okně 5. dveří - opravit to lze buď natažením vodičů zvlášť a nějak je chytit k oknu nebo výměnou zadního okna ... Péťa and Tibca1 2 Quote
ChouLu Posted May 23, 2019 Posted May 23, 2019 Zadní stěrač bude opravdu pravděpodobně přerušené vedení ve skle Cena skla mě tenkrát přesvědčila, že ho táta nepotřebuje ozzy56, Tibca1 and Péťa 3 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.