Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pájova 307cc


Gummy90

Recommended Posts

Ahoj

Tak vam predstavuji sveho "Leva cáábrio :) "

Je to rok 2008 

Motor 2.0 16V 103Kw

Najeto pri koupi 141000Km

Mam ho neco malo pres mesic a zatim bez poruchy.Teda az na vymenu stab.tycek a leve tycky rizeni :) 

Je to muj druhy Peugeot.Prvni byla 206 1.1 v 18ti letech a pak jsem se vydal cestou koncernu :D 

Docela dost lidi mi rika,proc jsem si to koupil,ze tam nic nenalozim nebo neprevezu vice lidi.....Pravda,ale v aute jezdim ja a pes (malej Jack Russel) kterej je vzadu a spolujezdec je v poho a kdyz potrebuji vice lidi nebo neco prevezt tak na to mam jine auto :)

IMG_2355.jpeg

IMG_2356.jpeg

IMG_2357.jpeg

IMG_2386.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorat mam par dotazu,protoze se uplne v Peugeotech jeste tak neorientuji :D

1. Mozna budu chtit jina kola (jeste to neni jiste),ale nevim jak to ma Peugeot s ET....Chtel by jsem nejake aby nebyli moc zalezle,ale zase aby nebyli moc ven tak,ze kdyz neco nalozim tak budu skrtat :D

2. Nejake jine radio..Jelikoz to co mam,sice umi MP3 ktere si bohuzel nemam kde vypalit :D,tak by jsme chtel neco jineho co treba umi flash,bluetooth a mozna i handsfree,ale chtel by jsem zachovat jak ovladani pod volantem tak mozna i display na palubce :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...