Pp406 Posted May 21, 2019 Posted May 21, 2019 Ukazatel rychloměru klesne na nulu, sníží se výkon motoru , a zvýší se spotřeba. Po pár kilometrech to naskočí do normálu, ale někdy to trvá déle. Předem díky za radu , a vše dobré všem. Víťa. Quote
čakom Posted May 21, 2019 Posted May 21, 2019 Motor, rok? Chapu to dobte ze pri jizde spadne rucicka rychlomeru na nulu? Ujety km to pocita kdyz je rucicka na nule? Mohlo by to byt cidlo na prevodovce. Quote
Pp406 Posted May 22, 2019 Author Posted May 22, 2019 před 12 hodinami, čakom napsal: Motor, rok? Chapu to dobte ze pri jizde spadne rucicka rychlomeru na nulu? Ujety km to pocita kdyz je rucicka na nule? Mohlo by to byt cidlo na prevodovce. Rok 1999 Ano , ručička rychloměru spadne na nulu , sníží se výkon a zvýší se spotřeba . Po nepravidelném časovém úseku jízdy to naskočí do normálu. Počítaní ujetých km jsem si při nulovém rychloměru nevšiml. Quote
Pp406 Posted May 22, 2019 Author Posted May 22, 2019 (edited) PS k datu výroby : prosinec 1999 Edited May 22, 2019 by Péťa Odstraněna zbytečná citace Quote
krtek 2 Posted May 22, 2019 Posted May 22, 2019 (edited) vymen snimac rychlosti na prevodovke (diferaku) a bude to ok prestane to robit Edited May 22, 2019 by krtek 2 Quote
Pp406 Posted May 23, 2019 Author Posted May 23, 2019 V 22. 5. 2019 at 9:12, krtek 2 napsal: vymen snimac rychlosti na prevodovke (diferaku) a bude to ok prestane to robit Mezi naší konverzací mi auto při jízdě přešlo do nouzáku , a následně se po pár kilometrech zastavilo a už nejde nastartovat. Odtáhl jsem to na diagnostiku . Díky za Tvé info ke snímači rychlosti , zohledním to při následné opravě. Vše dobré a díky. Quote
Pp406 Posted May 23, 2019 Author Posted May 23, 2019 V 22. 5. 2019 at 9:12, krtek 2 napsal: vymen snimac rychlosti na prevodovke (diferaku) a bude to ok prestane to robit Mezi naší konverzací mi auto při jízdě přešlo do nouzáku , a následně se po pár kilometrech zastavilo a už nejde nastartovat. Odtáhl jsem to na diagnostiku . Díky za Tvé info ke snímači rychlosti , zohledním to při následné opravě. Vše dobré a díky. Quote
Pp406 Posted July 13, 2019 Author Posted July 13, 2019 (edited) Díky za optání , než jsem se dostal k výměně snímače rychlosti. Kamarád mi vyměnil relé. To relé je hned vedle u řídící jednotky. Relé i řídící jednotka jsou spolu v plastovém krytu - v motorovém prostoru vlevo ve předu s pohledu ze předu. Vše dobré skrze vše. V. Edited July 14, 2019 by Péťa Necituj předchozí příspěvek Quote
Pp406 Posted October 24, 2019 Author Posted October 24, 2019 V 21. 5. 2019 at 21:12, krtek 2 napsal: je to cidlo na prevodovke Ahoj Krtku, tak došlo na čidlo na převodovce dle Tvé rady. SUPER VŠE FUNGUJE. Díky za vše Tobě tak všem, Vše dobré skrze vše. krtek 2 1 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.