Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Snížení výkonu,zvýšení spotřeby, uka. rychlo. na nule


Recommended Posts

Posted

 Ukazatel rychloměru klesne na nulu, sníží se výkon motoru , a zvýší se spotřeba. Po pár kilometrech to naskočí do normálu, ale někdy to trvá déle.

Předem díky za radu , a vše dobré všem. Víťa.

  • Pp406 changed the title to Snížení výkonu,zvýšení spotřeby, uka. rychlo. na nule
Posted

Motor, rok?

Chapu to dobte ze pri jizde spadne rucicka rychlomeru na nulu?

Ujety km to pocita kdyz je rucicka na nule?

Mohlo by to byt cidlo na prevodovce.

Posted
před 12 hodinami, čakom napsal:

Motor, rok?

Chapu to dobte ze pri jizde spadne rucicka rychlomeru na nulu?

Ujety km to pocita kdyz je rucicka na nule?

Mohlo by to byt cidlo na prevodovce.

Rok 1999

Ano , ručička rychloměru spadne na nulu , sníží se výkon a zvýší se spotřeba . Po nepravidelném časovém úseku jízdy to naskočí do normálu.

 Počítaní ujetých km jsem si při nulovém rychloměru nevšiml.

 

 

Posted
V 22. 5. 2019 at 9:12, krtek 2 napsal:

vymen snimac rychlosti 

na prevodovke (diferaku) a bude to ok prestane to robit

Mezi naší konverzací mi auto při jízdě přešlo do nouzáku , a následně se po pár kilometrech zastavilo a už nejde nastartovat. Odtáhl jsem to na diagnostiku . Díky za Tvé info ke snímači rychlosti , zohledním to při následné opravě.

Vše dobré a díky.

Posted
V 22. 5. 2019 at 9:12, krtek 2 napsal:

vymen snimac rychlosti 

na prevodovke (diferaku) a bude to ok prestane to robit

Mezi naší konverzací mi auto při jízdě přešlo do nouzáku , a následně se po pár kilometrech zastavilo a už nejde nastartovat. Odtáhl jsem to na diagnostiku . Díky za Tvé info ke snímači rychlosti , zohledním to při následné opravě.

Vše dobré a díky.

  • 1 month later...
Posted (edited)

 

Díky za optání , než jsem se dostal k výměně snímače rychlosti. Kamarád mi vyměnil relé. To relé je hned vedle u řídící jednotky. Relé i řídící jednotka jsou spolu v plastovém krytu - v motorovém prostoru vlevo ve předu s pohledu ze předu.

Vše dobré skrze vše. V.

Edited by Péťa
Necituj předchozí příspěvek
  • 3 months later...
Posted
V 21. 5. 2019 at 21:12, krtek 2 napsal:

je to cidlo na prevodovke 

Ahoj Krtku,

tak došlo na čidlo na převodovce dle Tvé rady. SUPER VŠE FUNGUJE. 

Díky za vše Tobě tak všem, Vše dobré skrze vše.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...