Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kúpa 308sw GT 133kw


Pajtaš

Recommended Posts

Čaute,

Vážne uvažujem o kúpe 308sw GT 2.0HDI 133kw, auto je 2015 a nabehané má 200000km..Bol som si to obzrieť a previesť a musím konštatovať že som ostal milo prekvapený...Paráda nastalo po prepnutí do "sport" módu :)

Jedine čo ma mrzí je to že je už potrebné liať Adblue, inak prvé dojmy skvelé...Chcem sa Vás opýtať či sa mám tých KM báť, alebo v pohode ísť do toho...auto bolo pravidelné servisované v Peugeot (je to dovoz). Alebo sa uskromniť s klasickou 2.0HDI  110kw alebo 1.6HDI :D

Ak už je o tomto nejaká téma, tak sorry...

Dík za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau hele já tohle auto mam od února rok 2016 , 5 let jsem ho chtěl a vůbec nelituju . Dobré je pokud máš VIN tak to auto prověřit všude kde máš možnost i tady na klubových stránkách , a pokud se o auto starají tak jak měli tak by to neměl být problém spíš aby s tím počtem km nebylo moc drahé . Nemáš odkaz  na čumendu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych už do auta z dovozu nešel, leda bych ho bral z rodiny..., dnes se dá koupit auto prodané tady s perfektní historií, doloženým servisem, roční zárukou v autorizáku atd., tím nechci hanit tebou vybrané auto , ale jak píše kolega nade mnou, moc si to auto od novoty neodpočinulo :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FL byl na podzim 2017.

Nájezd velký, asi jezdilo dálky = pořád zahřátý motor. Což je fajn. Ale já takové auto koupit, musí být s adekvátní "slevou" oproti jinému s polovičním nájezdem. Protože v těchto km bych očekával, že budu brzy dělat spojku, výfuk, komplet podvozek (silentbloky, čepy, tlumiče), rozvody atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nová 308, model T9, se vyrábí od roku 2014. Pokud má světla Full LED, je denní sviceni v hlavních světlech. V podstatě výbava Allure. Active a Access maji halogeny.

Vybavy GT-line (U nás jako nové auto nebyla v nabídce), GT a GTi nemají znak na kapotě, ale v masce. 

Facelift v roce 2017 přesunul znak u všech modelů do masky. Změnil se přední nárazník a infotainment. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...