jendas87 Posted May 20, 2019 Posted May 20, 2019 Ahoj mám problem s imobilizerem na palubovce blika jak o život a motor nejde nastratovat. Bohužel tomu předchazela menší příhoda volala mi žena že se ji v autě rosvítily všechny kontrolky nejdřiv že baterka a pak všechno ostatni, nakonec se s autem dojelo domu kontrolky zhasinaly rosvěcely diskoteka prostě. Vypada že odešel alternátor baterka byla skoro vybita už se mi nepodařilo auto nastartovat tak sem ji hodil na nabíječku a s plně nabitou sem zkusil nastartovat a všimnul sem si že imo bliká a auto spadlo do economic modu. Takže teď nevím jak ho odblokovat zkoušel sem diagnostiku ale ta piše že počitač neodpověděl. Za každou radu budu rád diky. Quote
jendas87 Posted May 22, 2019 Author Posted May 22, 2019 jde zrušit economik mod bez nastratovani? abych mohl aspoň zamknou auto Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.