Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

407 hdi nejde turbo


pepa79kh

Recommended Posts

To máš pravdu že o turné je toho tady dost ale nic společného z mim problémem že turbo ovládá el.magnetyckej ventyl co je v levou na hoře za motorem to jsem se tu dočet tak ten funguje ten ti ukáže diagnostika ale mě v peugotu neukaže diagnostika nic proto to píšu sem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A abych to upřesnil el.mag ventyli vyměněni oba všechno hadice s kontrolovaný jedná se mi o to že k turbu je přístup jako k penězům tak jestli někdo to měl sundání co je na turbu nakej ovladač na lopatky naklápění nebo co tam je co to poušti do motoru jestli je naká eletryka přímo na turbu abych vjeděl jestli mám turbo vyndat ze spoda 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve značkovem servisem Peugeot Citroen a diagnostika motoru nesvítí kdyš svítila tak byla chyba p2565 snímač plniciho tlaku vyměnil se el.mag ventyl co ovládá turbo je v levou na hoře kontrolka US na svítí ale neturbyto ikdyš jde slišet jak turbo se točí vim že můžou bejt zatuhle lopatky na turbu ale to se jeví jako nepravděpodobné Toby se netočilo 

Upraveno uživatelem brixtr
necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je potrebné merať live hodnoty....požadované a skutočné tlaku turba.......možno to vôbec nie je turbo.

A požadovaná poloha regulácie a skutočná poloha regulácie turba. V servise asi len vyčítali chyby a nemali snahu merať on-line hodnoty. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skusim to našahnout sundat kovovou tičku jestli se to lehce hýbe podle toho poznám jestli není to zatuhle do toho jde hadička z el.magnetu co funguje jinak díky za rady

Upraveno uživatelem brixtr
necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tá kovová tyčka-tiahlo musí ísť ztuha....je tam membrána a pružina.

Páčka na ktorej je to tiahlo musí po odpojení ísť ľahučko. Tá nakláňa smerovacie lopatky v rozvázdzacom kolese turba.

Ináč po naštartovaní musí byť tiahlo vtiahnuté do baňky,po vypnutí motora sa musí vysunúť. (cca 1,5 cm)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to táhlo jde stuha kdyš sundám tu tyčku tak ten pazmekt jde lechce tak lopatky zanesení nebudou jen nevím jestli to chunguje normálně tam dám dva prsty u sebe a kdyš na startují tak taky dva prsty na tu tyčku 

Upraveno uživatelem brixtr
necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...