Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

5008 SUV dodací lhůta


Fangluin

Recommended Posts

tiez som dostal moznost vycuvat z nakupu, lebo fakt netusia co pride, ale podla vin sa to da hned zistit ako ho uz mas. som zvedavy :(

tiez beries gt? aky motor? som na mobile nechce sa mi to tu v teme hladat :)

pridaval si aj nejake packy? ja mam + alarm, vyhrievane sedacky, koza nebude, grip, city pack 2

 

tazne mi dorobia na SK, dodaju origo elektroniku + kabelaz, zelezo uvidim aka bude cena, viem si zohnat lacnejsie, davaju tam bosal, ten je neviditelny a bez vyrezu, slubili mi dobru cenu za pracu + elektroniku s kabelazou.

Upraveno uživatelem Marcel00
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zelezo viem kupit za 260€, neviem kolko mi nacenia OEM elektriku + pracu, prepdokladam ze sa zmestim do 400€, fakt netusim kolko to vyjde, ak by mi to davalo rozdiel medzi komplet cenou a takto dorabkou. z vyroby bola cena 650€ ,ale nemal som na objednavku vplyv, kedze som bral uz skor objednane vozidlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ja som nakoniec z toho vycuval,

autu mala chybat koza (dodana mala byt s kozenkou a latkou), mrtvy uhol a este par veci, absencia bezdrotoveho nabijana ako aj bezdrotvy android auto, cize nutnost pripajat kablom a  samozrejme za nezmenenu cenu oproti povodnej objednavke, i ked v slusnej zlave. Nakoniec som skoncil u Jeep-a v ktorom je uplne vsetko okrem panoramy a za cenu o 2,5k € nizsiu :D

u auta v cene okolo 34-37k € ocakavam slusnejsi naklad na elegancii a vybave, ano doba je zla, tak clovek prisnejsie na veci pozera. to je uz raz tak.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle dnešní akuální info id jednoho z brněnskych prodejců :

- na konci 2022 končí 2.0 Hdi a 1,6 Turbobenzin  (nevím ale zatím jak ? = zda již nepujdou objednat ,ale objednané se vyrobí v 2023 / nebo se už nebudou vůbec tyto motory od začatku 2023 vyrábět, i když byly objednány dříve ?) 

- od začatku 2023 pujdou objednat jen 1.5 Hdi s EAT8...tedy  pro poslední  diesel vy nabídce ,  žadný manual.

- 1.5 Hdi končí na konci 2023

Pokud mate doplnujici info , sem s tím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdravím, mám informaci od prodejce, že auto půjde do výroby v červenci, takže v srpnu snad bude naše 🥳 Ještě pro rekapitulaci dodám, že jsem objednával v říjnu 2021 1.6 PureTech EAT8, modrá celebes, GT Pack, black pack, indukční dobíjení, tažné. Motory 1.6 budou prý v srpnu končit, protože nesplňují normu Euro 6.4. V českém ceníku už nejsou ani 1.6 PureTech, ani 2.0 BlueHDI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte. Pridám informáciu s aktuálnym dodaním: 

Objednané 11-12/2021 ako modifikácia dílerskej objednávky z 4/2021, dodané 06/2022, termín sa viac krát posúval.

5008 1.6 GT Pack + ťažné, koža, vyhrievané čelné sklo, Alarm, Night vision. Jedinú opciu, ktorú nedodali, je bezdrôtové nabíjanie. Auto má všetko, čo bolo v cenníkoch 2021, vrátane senzoru mŕtveho uhla, ktorý neskôr vyradili z ponuky. O chýbajúce komponenty výbavy sú ochudobnené nižšie výbavy, GT Pack sa to netýka (vyjadrenie predajcu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@   milhauscz : říkáš  objednane v  říjnu 2021  --) dodane  snad v  7/2022.........jak se tvuj prodejce staví k ceně objednávky podepsané v říjnu 2021 ? Bude ji držet ? I když ted jsou ceny v ceníku i aktualní slevy nekde jinde resp. na nule ?

Ta sama otazka na TomasPE.....

 Ptam se proto, že mam z 2/2022 objednanou 2.0 BlueHdi v AllurePack.... se v te době ještě naízenou hezkou  slevou jak peugeot obecně tak i od dealera.....tak jsem zvedav jestli ji dodrží, až to přijde nekdy  v 12/2022...jestli to tedy do te doby tu objednávku nezruší :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...