Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

5008 SUV dodací lhůta


Fangluin

Recommended Posts

Nevím jak teď,ale vloni jsem objednával v půlce dubna a auto jsem přebíral koncem srpna.Dodací lhůta byla tehdy udávaná prodejcem 5 měsíců,ale nakonec jsem měl pažouta doma o měsíc dřív.No a jelikož se blíží sezóna a čas dovolených,tak bych těm 5-6 měsícům docela i věřil.Na druhou stranu si myslím,že prodejce uvádí radši delší dodací lhůtu,kdyby vznikl nějaký problém.Zkus poptat víc prodejců a pak se uvidí. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já rovněž přispěji do mlýna ;-)  10.1.2019 jsem objednal P 5008  1.6 benzin, automat, výbava Allure a při objednání pracovnice

salonu telefonovala na centrálu, kde jí bylo potvrzeno, že dodací doba bude 4 měsíce a proto my byl do smlouvy zapsán datum dodání 10.5.2019.

Dne 8.5. bylo teprve vozidlo zařazeno do plánu a tento týden bylo potvrzeno, že auto půjde do výroby druhý týden v červnu. V tom případě budu doufat, aby na konci

června bylo auto doma. Odvolání člověk žádné nemá, pouze pokud nebude vozidlo 30 dní po datu dodání ve smlouvě je možnost od smlouvy odstoupit

a bude mu vrácena záloha. Pak jen záleží na prodejci, zda z dobré vůle jako takzvané držhubné Vám dá nějak doplněk.  U mě je ale problém, že v půlce června

mám dovolenou na Slovensku a nemám se tam jak dostat a následně hned na začátku července odjíždím na dovolenou k moři. Jsem zvědav, jak se s prodejcem

domluvím...  

Co jsem se zajímal, v současné době je kombinace 1.6 + automat přímo vražedná a mám informaci, že u vozidel s automatem je dokonce pozastaveno objednávání...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem ako je to teraz na Slovensku s dodacou lehotou. Ja som objednával  Allure 1.5  blueHDi 130k EAT8 na začiatku septembra 2018. Termin dodania bol 15.11.2018  (9 týždňov). Auto prišlo presne na deň a 16.11. som ho prevzal. 

Inak maximálna spokojnosť. Želám pevné nervy pri čakaní a veľa-veľa kilometrov.

Upraveno uživatelem mikicek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono na dodaciu dobu má vplyv veľa faktorov. Neviem teraz spamäti, kde je 5008 vyrábaná, ale pokiaľ napr. na daných linkách zavádzajú do výroby nový model, môže to pre existujúcu výrobu znamenať veľké oneskorenie, tak je to aj teraz v trnave, tam sa zavádza nová 208. A samozrejme množstvo objednávok, prípadne výpadky zo strany subdodávateľov. Každopádne dodacia doba nebude závisieť od miesta objednávky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My právě taky jedeme k moři začátkem září a říkal jsem si, že v novém by to bylo pohodlnější - protože děti. Tak jsem laboroval, zkoušel jsem poptávat skladovku na Slovensku a tam mi prodejce právě sliboval u konfigurace tu dodací lhůtu 2-3 měsíce. Ale nakonec to padá, jelikož i po slevách to v SK vychází dráž jak u nás.

Nevíte jestli akční ceník od Peugeotu má nějaký systém podle měsíců, nebo tam ty slevy hází náhodně? V prosinci měly slevy zatím nejvyšší, potom to výrazně kleslo a teď se to zase blíží k těm prosincovým. Nesleduje to někdo v delším časovém úseku? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak pak napiš, jak ta 5008 s tím 1.2 puretech  a také EAT8 jede ??  Když jedeš sám vs. s celou rodinou a plným kufrem.... a jakou to má reálnou spotřebu na okrsku / městě / na dalnici ?  Dá se tím nahradit naši známou 1.6 Hdi....tedy pokud máš s tímto motorm dřívější zkušenosti.

Díky za info..... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkné, taky bych rád vědětl jak to ten motor zvládá.

Já se svezl ještě s C5 Aircross a mám teď zamotanou hlavu, jelikož C5ky jsou skladem s pěknou slevou. A hlavně ten komfortní podvozek je někde jinde, než u P5008. Moc se mi líbila. Asi rozhodne zátěžový test kufru, jestli budeme čekat na P5008, nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pri tej C5 Aircross je akurát škoda, že na design pozvali deti z materskej školy a podľa výkresov sa inšpirovali na finálnomvoze, inak si to vysvetliť neviem....

Inak 1.2 Puretech šlape v 3008 veľmi dobre, aj so 4 dospelými a 1 dieťaťom jazdí svižne, 5008 na tom nebude o moc horšie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozšiřuji svůj předešlý příspěvek.  Dovolená nyní v červnu zrušena a dovolená v HR na začátku července přesunuta na srpen. Bylo mi sděleno, že na linku má jít auto v prvním červencovém týdnu.

V tom případě bude dodání zpožděno o dva měsíce. Picnul bych se z toho...  😞  Snad už ale žádná změna nebude...  Peugeot mě v tomto hodně zklamal!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Už jsem to nakousl v jiném tématu, ale lépe řešit asi zde.

Včera jsem objednal 5008, která byla těsně před výrobou. Máte někdo podobnou zkušenost, jak dlouho od objednání trvalo dodání auta? Nejlépe v podobném termínu, kdy budou celozávodní dovolené. Prodejce mi potvrdil termín 10.9., ale s tím, že to snad stihnou rychleji, když změní autu status na klientské. Údajně dostane vyšší prioritu ve výrobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...