Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Automatické rozsvícení světel


Jirka.budejovice

Recommended Posts

Bohužel nemám pozice na pojistkove skříňce pro relátka a nemám MUX, takže nejde ani aktivovat přes dia. Najít pozici LEDek v nárazníku aby to splňovalo předpisy také nejde. Takže nezbývá než vymyslet jak jinak elektriku zapojit. Řešil to někdo a jak? A dále se zeptám mají svítit pouze přední hlavní světlomety nebo i parkovacky? Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Resil jsem to relatkama. Ovladani relatek je napojeno na alternator. Jak se nastartuje a alternator zacne dobijet sepnou se relatka a rozsviti se svetla.

Chtel jsem to napojit jen na hlavni svetla ale chtel jsem predejit tomu aby se v noci nezapominalo rozsvitit zadni svetla pres packu tak jsem udelal rozsvecovani vseho.

Jedina nevyhoda je ze kdyz chces vypnout svetla tak to nejde 😀 relatka je drzi porad zapli kdyz je nastartovany. Ale to se da poresit vypinacem na ovladaci drat z alternatoru.

Pak jsou ruzny moduly na rozsvecovani svetel. Ja to resil tim co jsem mel doma.

Upraveno uživatelem čakom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Četl jsi toto vlákno?

U 406 do r.v. 2002 jsou cca u spojkovýho pedálu žlutá a modrá propojka, místo kterých dáš správná relé a svítíš po nastartování. :papa Svítí přední + zadní světla. Nesvítí podsvícení palubky a displeje svítí naplno, což je logické při denním světle.

Upraveno uživatelem Dave_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK. Takže jiná elektrika pro starší "jižanský" modely. :myslim

Mám kupé z Itálie (2001,BSI, neMUX) a propojky tam byly.

VIN auta by bylo fajn, jestli by se v charakteristikách nedočetlo třebas něco bližšího.

Upraveno uživatelem Dave_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem musel oddělat tapecírung nad pedálama a zdárně jsem ty propojky vyměnil. Jsou skutečně až nad spojkou,(st. model 96)  O ledkách jsem přemýšlel, že bych je umístil pod světla do černé mřížky nárazníku, ale rozměry jsem neměřil. Zatím svítím takhle, tak ledky neřeším, možná někdy na dalším autě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skus sa prehrabat v tom zvezku za BSI  poriadne, mam rok 99 a mam tam tie prepojky 

kludne sa mohlo stat ze niekto vyberal BSI  a potom tam tu peticu s prepojkami nevratil na miesto do drziaka  len to supol do zvezku

auto je dovoz NL

 

prepojky.jpg

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U starýho modelu se daly odjistit 2 zarážky na pojistkový skříni a šla krásně celá vytáhnout.

Kabely maj trochu vůli, tak bych povytáhl trochu BSI a koukl, případně prohmátl svazky za ní. Ale jak psal výše čakom, asi tam ani nemusí být.

Chtělo by to schématko podle VIN. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...