Pe.Tr Posted May 17, 2019 Posted May 17, 2019 www.legendy.cz MilanF1, Milan+, gronholmm and 7 others 10 Quote
Pepito Posted May 18, 2019 Posted May 18, 2019 Také něco přidám. Milhausekkk, regius, Péťa and 5 others 8 Quote
MilanF1 Posted May 18, 2019 Posted May 18, 2019 před 49 minutami, Charlie 1 napsal: Pěkný...co tam dělá ta 406 combi Ta má pořádný motor, V6... gronholmm, Klemoň, Pepito and 1 other 4 Quote
Klemoň Posted May 18, 2019 Posted May 18, 2019 To je krása - příští rok dorazím minimálně jako divák Quote
Pepito Posted May 18, 2019 Posted May 18, 2019 @Klemoň,doraz zítra, mám ještě jeden volnej lupen Péťa 1 Quote
Pe.Tr Posted May 18, 2019 Author Posted May 18, 2019 před 14 hodinami, Charlie 1 napsal: Pěkný...co tam dělá ta 406 combi tvl asi kazdou lichou hodinu tancuje kankan , kolik ti je? MJSytic, brixtr, MilanF1 and 5 others 8 Quote
Pe.Tr Posted May 18, 2019 Author Posted May 18, 2019 před 13 hodinami, MilanF1 napsal: Ta má pořádný motor, V6... a v manualu brixtr, Klemoň, MilanF1 and 2 others 5 Quote
Pe.Tr Posted May 19, 2019 Author Posted May 19, 2019 v prubehu tydne dam dohromady all fotky a hodim je sem. rajce? nebo? jeste jednou moc diky za nejen ucast ---skvely jste byli!!! @Pepito @gronholmm @BiFF @Marcel505 @MilanF1 @Ferry @MJSytic @Devils-night @PetrGTi6 @Ota @opron @SV 24 @306-Kubik-S16 a dále Terka 307cc , Peta 106 , Honza rcz , Honza 306kabro a 504coupe, Jirka 205cti , Pavel 309gti 16v dale Tomasovi z Renaultu a vsem klukum od Simek (Simca club) bylo to opravdu perfektní!!! radim.1008, Pepito, Péťa and 2 others 5 Quote
gronholmm Posted May 20, 2019 Posted May 20, 2019 V 18. 5. 2019 at 7:06, Charlie 1 napsal: Pěkný...co tam dělá ta 406 combi A to je problém? Myslím že to tak běžný auto není, a když jsem přijížděl do areálu tak na vstupním checkpointu po mě chtěl otevřít kapotu, že to ve V6 ještě neviděl, takže to asi tak běžný není Rikic339 1 Quote
Charlie 1 Posted May 20, 2019 Posted May 20, 2019 Problém to není myslel jsem , že legendy jsou pro starší auta....406 mě tam potěšila je to v kombi taky moje srdcovka s tou V6 v manuálu to bude za 5-10let veterán ,který poroste jen na ceně..... Quote
gronholmm Posted May 20, 2019 Posted May 20, 2019 Charlie - teď si rýpnu. Ale trh moc nesleduješ viď? Že si všimneš 406, ale 308, 508, RCZ, 307 a 1007 tě nechávaj chladným Pe.Tr and Rikic339 2 Quote
Charlie 1 Posted May 20, 2019 Posted May 20, 2019 Ty jsem tam viděl, ale to jsou relativně nová auta Quote
Klemoň Posted May 21, 2019 Posted May 21, 2019 před 12 hodinami, MilanF1 napsal: 307 je relativne nový auto? No záleží na úhlu pohledu. Třeba proti Š105 určitě Charlie 1 1 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.