Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Par fotek prvního dne na Legendách 2019


Recommended Posts

Posted

v prubehu tydne dam dohromady all fotky a hodim je sem. rajce? nebo?

jeste jednou moc diky za nejen ucast ---skvely jste byli!!!

@Pepito

@gronholmm

@BiFF

@Marcel505

@MilanF1

@Ferry

@MJSytic

@Devils-night

@PetrGTi6

@Ota 

@opron 

@SV 24

@306-Kubik-S16

a dále Terka 307cc , Peta 106 , Honza rcz , Honza 306kabro a 504coupe, Jirka 205cti , Pavel 309gti 16v dale Tomasovi z Renaultu a vsem klukum od Simek (Simca club)

 

bylo to opravdu perfektní!!!

 

Posted
V ‎18‎. ‎5‎. ‎2019 at 7:06, Charlie 1 napsal:

Pěkný...co tam dělá  ta 406 combi🤔

A to je problém? :myslim  

Myslím že to tak běžný auto není, a když jsem přijížděl do areálu tak na vstupním checkpointu po mě chtěl otevřít kapotu, že to ve V6 ještě neviděl, takže to asi tak běžný není 🤨:roker

Posted

Problém to není myslel jsem , že legendy jsou pro starší auta....406 mě tam potěšila je to v kombi taky moje srdcovka 😋s tou V6 v manuálu to bude za 5-10let veterán ,který poroste jen na ceně.....

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...