didimus Posted May 17, 2019 Posted May 17, 2019 Caute, potrebujem radu ked dam lavu smerovku pri jazde ide pekne ale ako náhle stúpil na brzdu zacne rychlo blikat. Quote
jarokare Posted May 17, 2019 Posted May 17, 2019 Nejspíš špatná kostra v zadním světle , zkontroluj patici a konektory , jestli nejsou vyhřátý ... Quote
ozzy56 Posted May 17, 2019 Posted May 17, 2019 není vzadu dvouvláknovka žárovka? někdy se ta obě vlákna v žárovce spojí a pak to dělá takové opičky Quote
didimus Posted May 17, 2019 Author Posted May 17, 2019 Je tam aj dvojvlakno ale aj jeden kontakt čierny. Este som zabudol dodat ze niekedy to ide v pohode. Quote
ozzy56 Posted May 17, 2019 Posted May 17, 2019 když to dělá jen při sešlápnutí brzdy, znamená to, že se proud z brzd dostane k blikačům, takže vadná patice žárovky, nebo žárovka (dvouvláknová) Quote
jarokare Posted May 17, 2019 Posted May 17, 2019 (edited) Brzdy a blinkr nemůžou být v dvouvláknový žárovce , to by obě vlákna musely mít 21W a takovou žárovku jsem ještě neviděl Přiveď na držák žárovek kostru zvlášť a bude to dobrý Edited May 17, 2019 by jarokare Quote
ozzy56 Posted May 17, 2019 Posted May 17, 2019 máš pravdu, spojila se mi tehdy vlákna 21W a 5W, což byla brzda a obrysovky a začalo to dělat cirkus omlouvám se, brzda i blinkry mají 21W, taková žárovka opravdu neexistuje, spletl jsem se jarokare 1 Quote
didimus Posted June 22, 2019 Author Posted June 22, 2019 Takze vymenena koncovka na svetle (aliexpres) a ide všetko v pohode. Este raz vdaka. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.