Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P308 SW 1.6 VTi 88 kw cena kulisy a táhel a vlastně komplet řazení


Dr. Taby

Recommended Posts

Prosím, nemá někdo odhad ta případnou cenu táhel, kulisy a případně i řadicí páky, spojky a samotné převodovky u 308 SW 1.6 88 kw rv 2011 (do provozu 2012). Akutně mě nejvíc trápí řazení. Z převodovky se neozývají žádné zvuky, nic nejde přes zuby atd. Jen mám někdy problém tam hodit 1 nebo R - tady zpravidla pomáhá řadit přes 2 a pak tam ta 1 jde. Obecně se jí tam jde hůř, když třeba doplachtím k červené na neutrál než když vyřazuju ze 2.. 4 jde někdy trochu z tuha vyřadit. U 3 je někdy potřeba překonat nepatrný odpor. V servisu by začali táhly. Já bych to spíš viděl na pohyb v té kulise.

Zajímavé ale je, že s vypnutým motorem na parkovišti tam ty kvalty jdou relativně bez problémů. To samé, když běží motor, zmáčknu spojku, tak tam padá taky skoro všechno. Což by pak možná ukazovalo někam na spojku převodovku a tím pádem ideálně prodej auta...

Díky za názory...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak mě měnili gufero na poloose, tak mám olej komplet nový. Teď, jak se oteplilo, je to zase o dost lepší. Jinak jsem to zkoušel a působí to na mě jakoby tam měla ta kulisa vůli, či co. Prostě někdy to jde bez problémů a někdy to jde naprd. Ale v podstatě bez ohledu na rychlost, pohyb atd. A jsou v tom takový kovovogumový zvuky. 18. mám dvouletou prohlídku a už jsem se tam s tím objednal, tak uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...