Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

5008 Premium 1.6 HDI aneb 12x Kolem Zeměkoule - Fólie a hudba


Kennbell

Recommended Posts

 Ahoj všem,

Po delší době jsem přidal další povoz do Naší Peugeotí rodinky. Jedná se o 5008  Premium z roku 2010 s motorem 1.6 HDI 9HZ o výkonu 80kw.Máme najeto už 467tkm ale stále jako zamlada Km na autě nejsou téměř vidět. Auto máme doma necelé 3 týdny a jsem zatím moc spokojení. Ono se není čemu divit vyměnili jsme to za dost odjetou 407sw které byla před hodně velkou investicí. Tady nás zatím potkal základní servis jako olej se všemi filtry a desinfekce klimatizace. Čekají nás přední brzdy kterou už jsou koupené Kotouče ATE  302mm a Desky ATE ceramic + nova brzdová kapalina a gumové vodítka. A co že na 1.6 HDI 302mm když série má 280mm? Sehnal jsem komplet brzdové třměny a držáky z 308cc 2.0 HDI 120kw. Takže už se dost těším na výměnu neboť to co tam je dost za zenitem. A jako třešničku na dortu mám úplně nový volant a hlavici řadící páky. 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

Upraveno uživatelem Kennbell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to je možná i stočené bych řekl :D Dovoz belgie 2014 a mělo pouze 120tkm. Takže těch 600 tam už může být :D ale motorově to fakt dobré.  prý v 380tkm dělaná spojková sada tomu jde věřit spojka jde perfektně ani ložisko nebo setrvák není slyšet a turbos DPF při 400tkm auto nehulí a turbo má minimální vůli akorát trochu pouští olej bych řekl tak možna koupím nové 6000 není moc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Sice do zimy daleko ale o to se dá lépe nakoupit. Takže koupené úplně nové gumy nokian wrd3 215 55 16 a ktomu nechám opiskovat a nalakovat alu kola ( platin p64) které jsem dostal k autu. Už jsme jinak objednání na servis brzd a montáž volantu takže se brzy ozvu co a jak. 

IMG_20190611_073626.jpg

IMG_20190610_141719.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 měsíce později...
  • O 3 měsíce později...

Ahoj, 

Po delší odmlce doplním info. Na konci listopadu se na autě dělala komplet přední náprava. Tzn. Horní uložení, pružiny, tlumiče, všechny silenty, čepy jak spodní tak řízení, axiální táhla a manžety, uložení stabilizátoru a kosti. Všechno lemforder. Ktomu se auto přehodil na zimní a udělala geometrie. 

 

Možná bude auto i k prodeji řešíme bydlení a škoda tady tohle ničit na stavbu. Představa je cca 95 s oběma sady kol ale uvidíme. 

 

PS:Klidně bych to stocil na 180 jako mají všechny ostatní a nikdo by nic nepoznal 

😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...