Ondřej77 Posted May 16, 2019 Posted May 16, 2019 Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je možnost nechat dopsat kola 195/45R15 do TP. Jedná se o 107 rok výroby 2001. Jesli už to někdo neřešil. V Peugeotu chtějí 1000Kč za žádost na homologační oddělení bez záruky, že to tam půjde dopsat. Předem děkuji za reakce Ondřej Quote
jarokare Posted May 16, 2019 Posted May 16, 2019 (edited) No , myslím , že 107 na 15" kolech nikdy z fabriky nevyjela , takže si můžeš tipnout , jaký bude stanovisko Peugeotu . Těch ušetřených 1000,- kaček vem a pozvi manželku na dobrou večeři , budeš z toho mít aspoň něco P.S. v roce 2001 se 107 ještě nevyráběly ... Edited May 16, 2019 by jarokare Quote
Ondřej77 Posted May 16, 2019 Author Posted May 16, 2019 před 2 minutami, jarokare napsal: No , myslím , že 107 na 15" kolech nikdy z fabriky nevyjela , takže si můžeš tipnout , jaký bude stanovisko Peugeotu . Těch ušetřených 1000,- kaček vem a pozvi manželku na dobrou večeři , budeš z toho mít aspoň něco Děkuji za za odpověď radim.1008 1 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.