Milan67 Posted May 15, 2019 Posted May 15, 2019 Zdravím, neviem si rady na prednej náprave vymenil som všetky čapy, tyčky, axiálne tyčky, ramená, gumy na vzpernej tyči a stále niečo klepe po prejazde nerovným terénom... Už neviem čo by tam ešte mohlo búchať.. Hrebeň riadenia má trocha vôľu ale ozaj minimálnu, môže to ešte to robiť problém?
Recommended Posts