Jump to content
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Posted

Zdravím, neviem si rady na prednej náprave vymenil som všetky čapy, tyčky, axiálne tyčky, ramená, gumy na vzpernej tyči a stále niečo klepe po prejazde nerovným terénom... Už neviem čo by tam ešte mohlo búchať.. Hrebeň riadenia má trocha vôľu ale ozaj minimálnu, môže to ešte to robiť problém? 

  • Péťa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...