Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

skučiho Transformers Picasso na 5008 😁👍 update 2024 opět na Picasso


skuci

Recommended Posts

tady u nás jedou stěrače čepičky znaky i spz , byl jsem jedním z asi 60 aut co za jednu noc přišly o znak . O čepičky jsem přišel několikrát , až mi došla trpělivost koupil jsem kovové a dotáhl kombinačkama , pak mi v pneuservice uktoutil čepičku i se závitem na hliníkovém TPMS :D o SPZ jsem přišel 2x a stěrače už ani nevím .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • skuci changed the title to skučiho Transformers Citrouš na 5008 😁👍

Tak sem tady zase 😁 k dnešnímu dni se vyrovnalo skóre na auta doma... Peugeot vs. Citroën 2:2

Jelikož se rodinná situace změnila a pes zabírá víc místa než jsme čekali, začalo se koukat po větším. Chtěl jsem jen vyměnit za Grand Picasso ale bohužel teď žádné pěkné kousky nejsou a to hledám od začátku... Nakonec jsem narazil na pár 5008 a ač se mi to auto prvně moc nelíbilo, přítelkyně byla úplně jiného názoru a jelikož to bude primárně její auta tak jsem koukal po nich.

Hledání bylo opět dlouhé a díky @jarokareže mě neposlal už do prde*e 😁 dekuji za prověření

Buď to byl šrot a nebo hned pryč...

Na toto konkrétní jsem narazil úplnou náhodou, měl jsem v hledání cenové rozpětí a jednou takhle ve středu jsem ho tam nedal. Objevila se jedná hnědá kráska, cenově pod hranicí, najezd 130tis. z ČR. Ale až v Ostravě. Nenechal jsem nic náhodě a volal hned! Za 20minut se na ni jel podívat kamarád co bydlí v Ostravě. Poslal mi real fotky a video. Pánovi jsem volal že jen čekám na prověření a že mu dám vědět a on že ve čtvrtek tam má už někoho na prohlídku (naštěstí pán se chtěl poradit a to byla šance, které jsem využil). Nakonec vše dobře dopadlo a dnes ráno nasedam do Leo Expressu směr Ostrava.

A teď něco málo k autu...

není ničím výjimečné, je to 2014, najeto 130tis. komplet po servise v ČR, před 14 dny nová STK. Je to 1,6HDi 82kw výbava Allure. Požadavek na výbavu byly akorát přední a zadní senzory a ideálně navigace. Vše toto má a navíc bixenony, panoramu, rolety v zadních oknech, head-up displej a je to 5ti místa verze.

Nemá to akorát tažné ale zase k tomu byly příčníky (zde je jeden z drobných problémů, nejsou k tomu klíče a nonstop je tam nechci vozit 😁 jsou od Thule tak budu muset zjistit jestli se dají nechat udělat nové) dále to má pár kosmetických vad, ale neprošlo to žádnou nehodou ani lakováním ničeho. 

IMG_20210423_181156.jpg

IMG_20210423_181222.jpg

IMG_20210423_181252.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, skuci napsal:

prde*e

Vono správně umístit * je taky umění.... Takhle je to slovo, v rámci možností, takový nejúdernější.... :D  :super

A jinak hezkej kočár.... :super

Upraveno uživatelem Hafity
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...