Drobek807 Posted May 15, 2019 Posted May 15, 2019 Zdravím. Našel jsem u nezavislého topení nějaký kabel nebo něco. Nevíte někdo kam s ním? Delphina mí psala P0380 - Obvod přídavného topení -zkrat obvodu na kostru nebo rozpojený obvod. Diagbox nepíše po této stránce. slyším jak cvaká ale moc netopí. Může to mít spojitost? A kam tedy s tím? nebo nějaký schéma zapojení? Quote
krtek 2 Posted May 15, 2019 Posted May 15, 2019 (edited) tusim je to hlaska od zhavenia ,myslim zhavice a jeho rele u dizlu Edited May 15, 2019 by krtek 2 Quote
Drobek807 Posted May 15, 2019 Author Posted May 15, 2019 Tak to mi hlásí Lexia relé žhavení. Ale záhadou je mi kam zapojit ten vysící kabel Quote
jarokare Posted May 15, 2019 Posted May 15, 2019 Asi jsem slepej , ale mě to příjde jako trubka Quote
mireko Posted May 16, 2019 Posted May 16, 2019 Je to odvětrání nádobky na aditivum s přídavným topením to nemá nic společného Quote
Drobek807 Posted May 16, 2019 Author Posted May 16, 2019 Nevim jestli to je silnej kabel nebo trubka. Ale hlavne me zajima kam to patri Quote
ozzy56 Posted May 16, 2019 Posted May 16, 2019 jojo, myslel jsem si to, jsou lidi, co nerozeznají kabel od trubky-hadice... , třeba to vůbec není z tvého auta ferinko2 1 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.