Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Aktualizace dotykové obrazovky


Jarin011

Recommended Posts

Tak ja som po aktualizácii zistil jednu novú vec a síce problém: BT spojenie s iphone síce funguje ale iba na telefonovanie. Aplikácia my peugeot sa cez BT neodsynchronizuje nikdy a takisto stream audia nefunguje (v nastaveniach BT v aute je zapnuté aj streamovanie audio aj telefonovanie) ale rádio jednoducho nemá možnosť prepnúť na zdroj zvuku BT, aj keď je prehrávanie v mobile aktívne. Po kábli všetko funguje ako má...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...
  • O 8 měsíců později...

Tak po poslední aktualizaci firmware jsem zatím zaznamenal dvě věci:

  • navigace již opět udrží naplánovanou trasu po vypnutí zapalování při přerušení jízdy. Po nastartování se původně naplánovaná trasa opět objeví s pozicí v místě přerušení jízdy. Takto to fungovalo i původně, ale asi po dvou letech užívání a po nějaké zbodané aktualizaci trasa po vypnutí zapalování zmizela.
  • v určité vzdálenosti před dosažením cílového bodu naprogramované trasy (zatím jsem nezachytil v jaké vzdálenosti) se objeví ve spodní liště navigačního displeje pajduláček s šachovnicovým praporkem. Když se na něho ťukne, pak se navigace přepne do "ptačího pohledu" a zobrazí se trasa, vzdálenost a čas potřebný pro dosažení cílového bodu,  pokud byste z toho místa pokračovali pěšky.

Uvítám jakékoliv další poznatky, protože toto je poprvé, co jsem po aktualizaci firmware zaznamenal nějakou změnu.

Upraveno uživatelem mildaf65
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové tak mi navigace blbne už dvě aktualizace zpět - hlavně to že to nedrží naplánované trasy po zastavení - předevčírem jsem aktualizoval a žádné změny jsem nezaznamenal - pořád se mažou trasy - neskáče bezpečnostní upozornění po zadání trasy a kdo ví co ještě - prostě žádná změna

 

125990505_1071470006635176_7478665146093436300_n (1).jpg

Upraveno uživatelem Zbyša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 2 týdny později...
  • O 9 měsíců později...
V 19. 5. 2019 at 14:46, zenes napsal:

Mozno to bolo klucom kto vie, mne to preslo bez problemov, no tento postup v pripade nezdaru odporuca

Disconnect the USB key
• Turn the engine off
• Disconnect the service battery
• Wait 5 min
• Reconnect the battery
• Start the engine
• Restart the process

https://media.peugeot.co.uk/file/78/0/instructions-for-updating-the-rcc-software-system.489780.pdf

Ale jak ten proces restartuju ? Píše mi to Process Failed 8 červeně svítící . A nejede absolutně nic na obrazovce . Pochybuji ze za to jen když by přehráli soft ze by si vzali 25000,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...