M19 Posted May 14, 2019 Posted May 14, 2019 (edited) Zdravím všechny členy clubu Peugeot , Mám Peugeota 306,rv. 2000,1.8 benzín a má problém se startováním, studené nemá problém chytit, ale teplé už nenastartuje, ani třeba jen po ujetí malé vzdálenosti. Vyměnilo se zelené a hnědé čidlo, ty jsou na teplotu provozní kapaliny motoru. (jedno je na saharu a druhé dává pokyn řídící jednotce) modrý už jen pak ukazuje na budikach. Taky jsem to chvíli řešila tak, že jsem ho nastartovane zamkla 2.klicem a odešla, ale jednou se mi stalo, že auto samo chciplo. Každopádně to nepomohlo a dál si nevíme rady. Má s tím někdo zkušenosti? Pokud už tu téma bylo řešené, tak se omlouvám,ale nedohledala jsem odpověď. Díky Edited May 14, 2019 by M19 Quote
Hafity Posted May 15, 2019 Posted May 15, 2019 Ony se totiž různé systémy liší snímači a čidly.... A pak ještě může být chyba v kabeláži.... Quote
M19 Posted May 21, 2019 Author Posted May 21, 2019 Nakonec to bylo nějakým čidlem otáček které komunikuje i s teplotou, tak mi to vysvětlil automechanik, záhada opravena Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.