Mifan Posted May 14, 2019 Posted May 14, 2019 Ahoj pezotaci prosím o radu po otočení klíčků studený motor běží větrák po dojezdu běží větrák cca 20 vteřin tedy po vypnutí kličku. Co je špatně? Kde to v motoru je? Quote
ferinko2 Posted May 14, 2019 Posted May 14, 2019 1.Vadné (odpojené) čidlo teploty kvapaliny 2. Vždy uvádzaj motorizáciu a r.výroby príp. VIN 3. Vitaj v klube Quote
Mifan Posted May 14, 2019 Author Posted May 14, 2019 Ahoj děkuji za odpověď... Dal jsem to info o autě do té cedulky.... Je 406 2.0 hdi 80kw 2002... A kde je to čidlo? Quote
Péťa Posted May 15, 2019 Posted May 15, 2019 @Mifan Přesunul jsem celé vlákno ze sekce "Modely" do "Servis". Quote
Hanys-21 Posted May 18, 2019 Posted May 18, 2019 V 14. 5. 2019 at 21:19, Mifan napsal: A setkali se s tím někdo? Ano delalo me to samy sice na starym modelu ale bylo to cidlo spatny Kdyz si stoupnes k motoru tak na prave strane z boku jsou tri cidla na motoru myslim ze to bylo prostredni u me uz si nepamatuju v pondeli bych nohl poslat fotku pokud si vzpomenu ferinko2 1 Quote
Mifan Posted May 19, 2019 Author Posted May 19, 2019 Myslíš tohle? Je to zboku motoru pod husim krkem který vystupuje z filtrboxu... Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.