Jirka.budejovice Posted May 13, 2019 Posted May 13, 2019 (edited) Úplně se mi rozlomila řadící páka a když jsem ji sundaval tak se úplně rozlámala i ta bílá vložka co se narazí na železnou tyčku. Objednal jsem novou ale nesla mi na tu železnou tyčku narazit. Došlo až na opatrné rány kladívkem. A dopadlo to jak jsem čekal, plast opět rozlámaný. Mě už trefí. Jak se to tam dá proboha narazit? Edited May 13, 2019 by Jirka.budejovice Quote
Ferry Posted May 15, 2019 Posted May 15, 2019 nahrat horkovzdusnou pistoli a pak jde krasne, rozhodne do toho neklepat, kdyz je plast studenej Quote
Jirka.budejovice Posted May 15, 2019 Author Posted May 15, 2019 Díky moc, zkusím, radši jsem objednal 2 kusy ať mám rezervu Quote
Ferry Posted May 15, 2019 Posted May 15, 2019 ja pro jistotu dovnitr toho plastu jeste natlacil trochu tavneho lepidla, pak plast nasadil na okraj radici tyce, lehce nahral horkovzduskou kolem dokola, aby moc nezmeknul a nedeformoval se, ale uz nebyl krehky, pak dotlacil nadoraz a jeste dodatecne nahral, aby se rozteklo lepidlo uvnitr a fixovalo plast na tyci. Kouli jsem narazil az po vychladnuti. Delal jsem to v promrzlem aute v prosinci a vse se povedlo a drzi perfektne Quote
Jirka.budejovice Posted May 15, 2019 Author Posted May 15, 2019 (edited) Děkuju super návod. Škoda že jsem se nezeptal hned, nemusel sem to zničit Edited May 15, 2019 by Jirka.budejovice Quote
čakom Posted May 15, 2019 Posted May 15, 2019 Kde se daji ty plasty sehnat? Do budoucna budu taky potrebovat. Diky Quote
Jirka.budejovice Posted May 15, 2019 Author Posted May 15, 2019 Já objednal tady, v Peugeotu jsem to ani nezkoušel. Tam by to stálo nejmíň kilo https://s.click.aliexpress.com/e/fanyqv6 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.